W Sali Tradycji połamali się opłatkiem

  • 21.01.2020, 08:52
  • Tomasz Ratuszniak
W Sali Tradycji połamali się opłatkiem fot. Krzysztof Glijer.
Członkowie Stowarzyszenia Saperów Dębickich spotkali się w Muzeum Regionalnym w Dębicy, by złożyć sobie życzenia i połamać się opłatkiem.

  Podczas spotkania Krzysztof Glijer, prezes stowarzyszenia, przedstawił jego dokonania, a burmistrz Mariusz Szewczyk złożył życzenia saperom, ich rodzinom jak i sympatykom SSD. Dalszą część uroczystości poprowadził ks. Józef Wątroba.
- Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasze spotkanie a w szczególności naszej pani Jasi za wspaniałe ciasta a mistrzowi Piotrowi za wspaniałą żołnierską grochówkę oraz dyrektorowi Muzeum Regionalnego za przygotowanie Sali Tradycji - podsumowuje Krzysztof Glijer.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe