Nowe alejki już są. Choć na razie bez kostki

  • 23.01.2020, 14:33 (aktualizacja 23.01.2020, 14:53)
  • Tomasz Ratuszniak
Nowe alejki już są. Choć na razie bez kostki fot. Facebook/Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica.
W zeszłym roku wykarczowali i ogrodzili, teraz powstały tam alejki. Mowa o nowej części cmentarza przy ul. Wielopolskiej, gdzie Zakład Usług Miejskich, korzystając z dobrych warunków atmosferycznych, prowadził prace budowlane.

Większość alejek w nowej części nekropolii, jak twierdzi Robert Sieradzki, naczelnik Wydziału Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Dębicy, zostało zabezpieczonych obrzeżami i wysypanych kruszywem. Tylko na tej sąsiadującej ze starą częścią cmentarza pojawiła się kostka. Naczelnik zapewnia jednak, że i na pozostałych zostanie ona położona. Pod warunkiem jednak, że miasto znajdzie na to pieniądze.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe