Zabierz reklamę ze sobą - rollupy reklamowe

  • 24.01.2020, 11:26
  • Żródło: Artykuł zewnętrzny
Zabierz reklamę ze sobą - rollupy reklamowe
Nie od dziś wiadomo, że odpowiednia strategia marketingowa firmy przyczynia się do zwiększenia jej kapitału. Wiadomo również, że niekompetencja, wkradająca się w działania promujące markę nierzadko przyczyniają się do jej upadku. Czy istnieje skuteczny sposób na reklamę firmy? Niestety nie – każde przedsiębiorstwo powinno opracować działania marketingowe adekwatnie do profilu firmy oraz jej realnych zasięgów. Nowoczesny marketing co prawda opiera się na działaniach w sieci, jednak firmy wciąż doceniają potencjał tkwiący w tradycyjnej reklamie. Mamy na myśli reklamy drukowane, wśród których na specjalne wyróżnienie zasługują rollupy. Dlaczego?

Rollup reklamowy – przenośna reklama dla każdego

Materiały promocyjne w formie drukowanej mogą przybierać różne postaci w zależności od ich przeznaczenia. W ofertach wielu drukarni internetowych jak np. https://www.openprint.pl/roll_up można dostrzec obecność ulotek, broszur czy wizytówek, ale również wydruków wielkoformatowych jak banery lub wspomniane już wcześniej rollupy reklamowe. Roll up staje się coraz bardziej powszechną formą materiałów promocyjnych, a to wszystko dzięki jego mobilnościom i łatwości w obsłudze.

Rollupy – reklama idealna na wyjazdy służbowe

Reklama rollup sprawdza się w wielu sytuacjach, a zwłaszcza w trakcie popularnych eventów, gdzie zależy nam na jakości i przejrzystości materiałów promocyjnych. W wielu branżach regularnie organizowane są targi i konferencje, w trakcie których wielu początkujących czy też bardziej doświadczonych przedsiębiorców ma szansę zaprezentować się szerszej publiczności. Reklama rollup wydaje się być idealnym dopełnieniem stoiska firmowego, szczególnie jeśli jej design jest dobrze przemyślany i skierowany do odpowiedniej grupy docelowej.

Reklama w formie rollupu – oznaka profesjonalizmu

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy to pierwszy krok do zaistnienia w świadomości szerszego grona odbiorców. Klienci są niezwykle wyczuleni na jakość materiałów promocyjnych. Dlaczego? Niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, gdzie konsumenci na jakość oferowanych produktów czy usług patrzą przez pryzmat jakości wykonania materiałów reklamowych. Rollup nierzadko doceniany jest przez grono potencjalnych klientów i traktowany jako oznaka nie tylko kompetencji, ale szacunku dla konsumenta.

Rollup – reklama wewnętrzna i zewnętrzna

Czy rollup może być traktowany tylko i wyłącznie w kategoriach przenośnego baneru reklamowego typu indoor? Nie do końca. Wielkim atutem nowoczesnych rollupów jest ich uniwersalne zastosowanie – świetnie sprawdzają się zarówno jako banery typu indoor, jak i outdoor. Ich uniwersalność jest wynikiem stosowania przez drukarnie materiałów odpornych nie tylko na szkodliwe promieniowanie UV – nowoczesne rollupy są także niewrażliwe na wilgoć czy silny wiatr. Druk rollupów zatem wydaje się dobrą inwestycją, zwłaszcza z uwagi na tanie koszty zakupu.

Rollup – wymiary

Reklama w formie rollupu jest z pewnością jednym z bardziej skutecznych narzędzi marketingowych. Nie tylko ze względu na jej mobilność, ale również możliwość dostosowania wielkości przenośnego baneru do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Jedne z najpopularniejszych wymiarów wydruku do roll up’a to: 85x200cm, 100x200cm, 120x200cm, a nawet 150x200cm. Rozpiętość co do wielkości formatów dostępnych w ofertach najpopularniejszych drukarni internetowych to ukłon w stronę przedsiębiorców, którzy pragną zaprezentować swoje produkty czy usługi za pomocą reklamy rollup widocznej nawet z większych odległości.

artykuł zewnętrzny

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe