Poseł Warzecha szuka asystenta parlamentarnego

  • 26.01.2020, 18:50 (aktualizacja 27.01.2020, 16:01)
  • Janusz Grajcar
Poseł Warzecha szuka asystenta parlamentarnego
Na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy umieszczona została oferta pracy dla asystenta parlamentarnego. Wybrany(a) kandydat(ka) rozpocznie pełnienie obowiązków od 1 lutego.

Odpowiedzieć na ogłoszenie mogą wyłącznie osoby bezrobotne, z co najmniej średnim wykształceniem, zarejestrowane w PUP w Dębicy. To właśnie przez ten urząd można aplikować na stanowisko asystenta. Praca jest na cały etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo, ale na zasadzie półrocznego stażu.

Do zadań stażysty(ki) należeć będzie: pomoc w sprawach organizacyjno-administracyjnych biura, w przygotowywaniu projektów, pisaniu pism urzędowych, interpelacji, zapytań i oświadczeń poselskich.

Przewidziane wynagrodzenie to 1 033,7 zł brutto.

Czytaj też Jak to z prywatyzacją PKS-u było

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca
Wyborca 01.02.2020, 08:05
ochłap jakiś kasowy oferuje, a wymagania jak na stanowisko pracy dyrektora biura, a co najmniej asystenta etatowego!
Leszek.K
Leszek.K 30.01.2020, 18:00
Oferta jest dobra.Nawet bardzo dobra.I bedzie bardzo duzo ofert.Przepisy nie pozwalaja ubiegac sie studenta.Rozumiem rozgoryczenie.Prawda jest taka .gdyby ten staz byl jako praca spoleczna tez byloby bardzo duzo ofert.Jest to moje zdanie i nie neguje innych.Pozdrawiam i zycze slonecznej soboty i niedzieli.
No pis
No pis 30.01.2020, 15:40
Co się dziwicie, Warzecha jest przecież z pisu a oni nie sł grabiami co grabią od siebie, Wszystko w temacie.
Super
Super 27.01.2020, 10:37
Żenujące są Wasze komentarze, jest to staż z PUP, tak więc jest on skierowany raczej do osób, które chcą nabyć jakieś doświadczenie w pracy, a że mało płacą? Cóż, staż odkąd był stażem był słabo opłacany, ze względu na to, że stażysta nie ma odpowiedzialności za swoją pracę. Sam będąc na stażu zarabiałem 400 zł netto i się cieszyłem, że mam z czego studia opłacić. A z tego co się orientuję, to poseł ma swoich pracowników i chyba szuka kogoś do pomocy, tak sądzę.
firma
firma 29.01.2020, 12:12
Poseł ma swoich pracowników i ryczalt na prowadzenie biura, jak zatrudni kogoś do pomocy z PUP to zapłaci PUP.
doktor
doktor 27.01.2020, 22:45
To już nie wiem co w szkołach uczą, że ma się uczyć napisać pismo a może wysłać list i nakleić znaczek? A stażysta napewno napisze projekt!. Profesjonalny polityk potrzebuje profesjonalnego asystenta. Jak mówi stare przysłowie "Jaki pan taki kram". Leń i dusigrosz, pod płaszczykiem aktywizacji klientów PUP, szuka kogoś na posyłki za marne wynagrodzenie. Niech się weźmie do roboty.
Baba Jaga
Baba Jaga 27.01.2020, 21:29
Stażyści! Wstańcie z kolan!
Ania
Ania 26.01.2020, 23:53
Powažnie? W sumie nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Takie ogłoszenie to prawdziwa kpina. Wstyd!
tylko staż
tylko staż 27.01.2020, 08:47
Stażyści są rozchwytywani przez pracodawców.:-)
Stazysta
Stazysta 26.01.2020, 23:05
To staż STAZ
kto płaci?
kto płaci? 26.01.2020, 22:04
Jak poinformowało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, od 1 stycznia 2020 roku wysokość minimalnego miesięcznego wynagrodzenia osoby zatrudnionej w pełnym wymiarze czasu pracy może wzrosnąć do poziomu 2450 złotych brutto. Niestety staż z Urzędy Pracy nie stanowi formy zatrudnienia. Wszystko dlatego, że w ramach zawartej umowy nie dochodzi do nawiązania stosunku pracy pomiędzy stażystą a firmą, w której staż się odbywa – tak zarządził ustawodawca. Niemniej jednak za każdy miesiąc odbywania stażu wykonawca otrzymuje wypłatę, a dokładniej stypendium pieniężne od państwa wypłacane przez starostę. Stypendium wypłacane w roku 2019 wynosi dokładnie 1033,70 złotych miesięcznie.
Logan
Logan 26.01.2020, 20:47
Od 1 stycznia 2020 r. płaca minimalna to 2600 zł brutto
doktor
doktor 26.01.2020, 20:11
Ale to na godzinę czy tydzień? bo w innym przypadku to jakiś żart chyba z tym wynagrodzeniem.
Mr X
Mr X 26.01.2020, 20:00
Ooooo no to bogato. Cały miesiąc pracować za 800 zł... żenada...
@
@ 26.01.2020, 19:28
Za 6 zł na godzinę taki zakres obowiązków? Bez jaj!!!
###
### 26.01.2020, 19:24
Poseł sknera. Sam kosi kaskę, a innym marny staż. Wstyd. To nie po bożemu.
tttttt
tttttt 27.01.2020, 07:39
No ale takiego posła wybraliście, i to jaka przewagą głosów....
Meh