W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 27.01.2020, 19:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Piąty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

 

KUP WYDANIE CYFROWE!!!

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zagadka
zagadka 28.01.2020, 20:23
Skandal to dopiero będzie jak skończą budowę szkoły specjalnej i będzie nabór na dyrektora. :D
Hh
Hh 31.01.2020, 13:20
W jakim sensie? Proszę precyzyjnie
Jedi
Jedi 28.01.2020, 15:12
I tak to wicestarosta pieniązek, zawsze z ustaaaami pełnymi frazesów PiS o suwerenie i dobrej zmianie okazał się klasycznym urzędnikiem, któremu jest miły nepotyzm w pierwszej linii. Żeby to chociaż była kuzynka, szwagier czy koleżanka zony. Ehhhh... Tu chce szkołę przenosić a tu ... takie coś. Proponuję salomonowe rozwiązanie - niech żonę zatrudnią w szkole w Pustkowie Osiedle - w ten sposób będzie gwarancja jej istnienia :)
Zasłużony Obywatel
Zasłużony Obywatel 28.01.2020, 14:00
Czyli jednak to Obsrywator ...
urzędnik
urzędnik 28.01.2020, 11:35
Popieram ! Jak zatrudniać to tylko zaufanych ludzi. A któż może być bardziej zaufany niż własna żona, córka lub kochanka.
Czytelnik
Czytelnik 28.01.2020, 06:53
Radny Paweł Jarosz na swoim Facebooku udostępnił pierwszą stronę dzisiejszej gazety. Pewnie chodzi o news z żoną Vice Starosty. Tylko szkoda, że nie pamięta jak dla Niego utworzono stanowisko ponieważ biedny stracił pracę i wymagał pomocy ze strony poprzedniego Starosty. I wówczas nie widział w tym problemu. Zakrawa to trochę na hipokryzje.
Gunns
Gunns 27.01.2020, 22:00
No jest afera, naprawdę mega. Widać większych problemów nie w powiecie ani miastach i gminach, że się o takich sztucznych problemach pisze
Jarosław Polskę Zostaw
Jarosław Polskę Zostaw 29.01.2020, 23:11
Słychać wycie znakomicie
Xxx
Xxx 28.01.2020, 14:39
Jak nie widzisz pisiorze problemu to załóż sobie okulary. Jak dla mnie to nie jest sztuczny problem ze idę na stolek i załatwiam rodzinie pracę. Powiedz to tym nauczycielom co też czekają na etat i nie mogą się nigdzie dostać bo pan wicestarosta chcial na tym stanowisku obsadzić swoją żonę, powiedz im że to jest sztuczny problem...
hi
hi 27.01.2020, 21:41
Bez urazy Droga Redakcjo, ale dla mnie i wielu mieszkańców ważniejsza jest kwestia umowy na transport w gminie niż czyjaś żona, nawet wicestarosty, no chyba, że w tym tygodniu została zatrudniona, bo jeśli nie, to można by było o tym napisać za tydzień. Bo w moim przekonaniu dla większości ważniejsze jest to czym będziemy dojeżdżać i to jest temat na pierwszą stronę. Wstyd Panie Redaktorze
Suweren
Suweren 29.01.2020, 23:11
Elektrycznymi samochodami obiecanymi przez rząd.
Sigma
Sigma 28.01.2020, 18:50
My w miescie mamy transport, a wy sie martwcie i zale do wójta.
Xxx
Xxx 29.01.2020, 17:28
Co ma transport do tego zatrudnienia??? A tak na marginesie to czy pis nie ma większości w radzie miasta?? Dlaczego w takim razie nie przegłosowali mniejszych stawek aby w gminie nadal jeździł MKS?
ddf
ddf 30.01.2020, 14:00
bo stawki negocjuje burmistrz. I jak nie masz nic modrego do napisania to nie pisz
Xxx
Xxx 30.01.2020, 17:08
Czy rada Miasta nie ma niby nic do powiedzenia? Najlepiej wszystko co złe szybo zrzucić na innych byle nie na pisiorow. To wy doprowadzacie ten kraj do ruiny poczynając już od samorządów
Loozak
Loozak 27.01.2020, 21:15
A z drugiej strony... to jak jest sie żoną / mężem kogos na stanowisku jakimkolwiek to nie możnajuz nigdzie pracować... ludzie opamietajcie sie...
as
as 28.01.2020, 20:15
37 osób jest zarejestrowanych w Urzędzie Pracy które mogłyby podjąć pracę jako pedagog. A pracę dostaje żona wicestarosty. Wstyd i tyle.
Xxx
Xxx 28.01.2020, 14:41
Człowieku to nie jest jakiekolwiek stanowisko tylko takie które ma wpływ na zatrudnianie nauczycieli... Można pracować ale trochę szacunku dla pozostałych nauczycieli
Pat
Pat 27.01.2020, 20:22
Generalnie Pan Wicestarosta zabrał się za uzdrawianie dębickiej oświaty. W jednych szkołach etatów przybywa, a inne szkoły należy zamknąć. Przykre ...
Baba Jaga
Baba Jaga 27.01.2020, 19:08
Normalne. Przecież ci ludzie nie startują w wyborach po to, żeby po dojściu do jakiejś władzy zrobić coś dla innych. Oni startują, żeby zrobić coś dla siebie i swoich rodzin. Tylko podczas kampanii wyborczej mają gęby pełne frazesów i opowieści o tym, jak życie chcą poświęcić dla nas i naszego dobra. Szkoda, że są jeszcze naiwniacy, którzy w to święcie wierzą. Mam nadzieję, że wyborcy im tego nie zapomną i za kilka lat rozliczą.
Tasior
Tasior 28.01.2020, 07:07
Dopiero sie obudziles? Ja to slyszalem ze takie cos ma miejsce od 70 lat ;)
Jasiek
Jasiek 27.01.2020, 21:35
I mają fajną retorykę: „za peło jeszcze więcej stołków sobie i rodzinie załatwili” hehe.
JAN
JAN 28.01.2020, 18:29
Dobra zmiana miała zerwać z praktykami poprzedników, ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE zapomniała

Pozostałe