Lucyna Podhalicz odwołana. Premier powołał nową wicewojewodę

  • 30.01.2020, 21:09 (aktualizacja 30.01.2020, 21:43)
  • Tomasz Ratuszniak
Lucyna Podhalicz odwołana. Premier powołał nową wicewojewodę Ewa Leniart, wojewoda podkarpacka i jej nowa zastępczyni Jolanta Sawicka. fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki.
Prezes Rady Ministrów odwołał dziś dotychczasową wicewojewodę Lucynę Podhalicz. Ewa Leniart nie pozostaje jednak bez zastępcy.

 Premier Mateusz Morawiecki, na wniosek wojewody, na stanowisko wicewojewody podkarpackiego powołał Jolantę Sawicką.
Nowa zastępczyni Ewy Leniart pochodzi z Przemyśla, z wykształcenia jest prawniczką. Przez ostatnie trzy lata była dyrektorem  Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Rzeszowie. Wcześniej, od 2015 do 2016 r. pełniła funkcję zastępcy naczelnika Wydziału Organizacji, Kadr i Kontroli Urzędu Miejskiego w Przemyślu, a od 2003 do 2015 r. była sekretarzem Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe