Będzie sesja w sprawie PBS

  • 01.02.2020, 12:16
  • Tomasz Ratuszniak
Będzie sesja w sprawie PBS
Przewodniczący Michał Maziarka zwołał nadzwyczajną sesję Rady Powiatu Dębickiego. Wnioskowało o nią dziesięciu radnych opozycji.

Dokument, adresowany do przewodniczącego, trafił do Starostwa Powiatowego 28 stycznia. Radni wnioskowali w nim o zwołanie sesji nadzwyczajnej w ciągu 7 dni od złożenia pisma. Chcieli, by w porządku obraz znalazły się: informacja starosty dotycząca sytuacji finansowej Starostwa Powiatowego w związku z aktualną sytuacją Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku oraz dyskusja na ten temat. I tak też będzie. Sesja odbędzie się w poniedziałek 3 lutego o godz. 8:30 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego.

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe