Tania drukarnia w Krakowie

  • 03.02.2020, 13:20
  • Źródło: Artykuł zewnętrzny
Tania drukarnia w Krakowie
Dobra drukarnia w Krakowie może wydrukować różnorodne prace. Zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych – w tym także studentów. Sprawdź, jaką ofertę powinna mieć drukarnia.

Wizytówki firmowe

Wizytówki to bardzo ważny element wizerunku firmy, ale także poszczególnych pracowników. Pracownik wręczający wizytówkę wydaje się często bardziej profesjonalny i staranny. To jednak nie wszystko. Wizytówka jest też bardzo praktyczna. Może sprawić, że klient skontaktuje się w przyszłości, gdyż wizytówka będzie działać jak często widywana reklama.

Jak powinna wyglądać wizytówka, aby była skuteczna? Powinna być schludna i estetyczna. Zastosowane kolory powinny być zgodne z identyfikacją wizualną całej firmy. Ważne jest także to, jakie dane znajdują się na wizytówce. Powinny to być:

  • Imię i nazwisko
  • Stanowisko
  • Numer telefonu
  • Adres e-mail
  • Adres firmy

Wizytówki nie muszą być drukowane w dużej ilości egzemplarzy. Warto zawsze jednak mieć odpowiedni zapas, aby móc przekazać je klientowi lub partnerowi biznesowemu.

Ulotki reklamowe

Inną częstą usługą wykonywaną dla firm jest druk ulotek reklamowych. Ulotki pomagają w pompowaniu samej firmy, usług lub promocji. Zaletą ulotek jest to, że są stosunkowo tanie, a dają duże możliwości formowania przekazu. Na niewielkiej ulotce mogą znajdować się zdjęcia, napisy, czy inne elementy graficzne.

Zwykle drukarnie proponują wiele możliwości związanych z ulotkami. Można je wydrukować w niemal dowolnym nakładzie i  na różnych rodzajach papieru. W ten sposób dostosujesz wygląd i ilość ulotek do swoich potrzeb.

Druk plakatów

Plakaty wciąż są popularnym sposobem na reklamowanie firm, usług, czy wydarzeń. Często ze względu na miejsce, w których się znajdują, przyciągają większą uwagę, niż ulotki. Podobnie jak przy ulotkach, tutaj ważny jest design plakatu.

Drukarnia pomoże przenieść Twój projekt na właściwy rodzaj papieru. Często doradzi także, jaki należy wybrać rozmiar. Często zależy to bowiem od tego, w jakich miejscach plakat będzie wisiał. Plakaty również mogą być wydrukowane w różnym nakładzie.

Plakaty coraz mniej jednak kojarzą się z reklamą, a coraz częściej są ozdobą wnętrz. Tego typu plakaty mogą zawierać różnorodne motywy, np. roślinne lub mogą mieć motywacyjny napis. Takie plakaty znacznie różnią się od plakatów reklamowych. Są drukowane w mniejszym formacie, w mniejszym nakładzie i też na innym papierze – kredowym. Dobre drukarnie jednak zgadzają się na przyjmowanie nietypowych zleceń.

Oprawa prac dyplomowych

Prace inżynierskie, licencjackie czy magisterskie… Aby były przyjęte przez dziekanat muszą być odpowiednio oprawione. Wersja ostateczna powinna mieć twardą okładkę, oraz być zszyta. Pamiętaj, aby upewnić się na uczelni, jak powinna wyglądać oprawa, np. jaki kolor powinna mieć okładka. Taka usługa dostępna jest tylko w drukarniach.

W takim miejscu warto nie tylko oprawić pracę, ale także wydrukować. Zwłaszcza w przypadku, gdy rozprawa zawiera ilustracje, wykresy czy nawet tabele. Profesjonalny druk wydobędzie wszystkie detale, a cała praca będzie wyglądać znacznie lepiej.

Może wykonać wszystkie te usługi w drukarni, która jest blisko Ciebie, w Krakowie. Możesz także zlecić druk przez internet. To sprawi, że uzyskasz swój wydruk szybciej, bo nie będziesz musiał go zlecać osobiście w firmie.

Ważna jest także cena. Pewnie nie chcesz przepłacać za swój wydruk. Możesz łatwo porówna cenniki poszczególnych drukarni i wybrać tę, która jest tania, a jednocześnie wciąż proponuje wysoki poziom usług.

Skorzystaj z usług drukarni Lobos.promo – zamów online lub w drukarni stacjonarnej przy al. Powstania Warszawskiego 15 w Krakowie.

Artykuł zewnętrzny

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe