Nowy lekarz w zespole ortopedów

  • 04.02.2020, 11:25 (aktualizacja 04.02.2020, 12:29)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Nowy lekarz w zespole ortopedów
Marcin Stępniak z Rzeszowa rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii szpitala w Dębicy. Przyjmuje także w poradni.

Jest lekarzem od 17 lat, wcześniej pracował w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Jak sam mówi, zachętą do podjęcia zatrudnienia w Dębicy, był nowoczesny blok operacyjny oraz zabiegi, jakie są tutaj wykonywane, między innymi wymiana stawów biodrowych nowatorską, mniej inwazyjną metodą. Wiosną mają ruszyć zabiegi wymiany stawów kolanowych. 

Marcin Stępniak jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pacjentów przyjmuje także w poradni ortopedycznej.

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe