Sprawdź w skrzynce pocztowej. Może już ją masz

  • 05.02.2020, 08:34 (aktualizacja 05.02.2020, 08:47)
  • Tomasz Ratuszniak
Sprawdź w skrzynce pocztowej. Może już ją masz fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Ulotki, które szczegółowo objaśniają zasady korzystania z e-usług dostępnych w dębickim Ratuszu jeszcze w tym tygodniu trafią do naszych skrzynek pocztowych. Będą dołączane do decyzji podatkowych.

Z informatorów będzie można dowiedzieć się m.in. w jaki sposób założyć konto na ePuap, jakie sprawy urzędowe można załatwić nie wychodząc z domu i jak zalogować się do miejskiego portalu e-usług.
- Coraz częściej korzystamy z przyjaznych rozwiązań komunikacji elektronicznej. E-usługi to duże ułatwienie i istotna oszczędność czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Dębicy, postanowiliśmy poszerzyć możliwość korzystania z tych udogodnień. Dołączyliśmy do grona miast, w których wiele spraw będzie można załatwić przez internet, bez konieczności osobistej wizyty w ratuszu. Zachęcam wszystkich do korzystania ze specjalnie przygotowanych narzędzi ułatwiających kontakt z urzędem. Jestem przekonany, że bardzo szybko docenią państwo ich funkcjonalność, bezpieczeństwo i szybkość obsługi – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.
 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Światłowód wcale
Światłowód wcale 05.02.2020, 23:46
Super! Lepiej późno niż wcale . 2 lata poślizgu, wyjścia z twarzą pewnie poprawią samopoczucie. Medale wręczane nie będą, chyba?

Pozostałe