W Starostwie wody napijesz się z dystrybutora

  • 05.02.2020, 18:52 (aktualizacja 05.02.2020, 19:00)
  • Janusz Grajcar
W Starostwie wody napijesz się z dystrybutora
Z myślą o interesantach na wszystkich piętrach Starostwa Powiatowego w Dębicy zainstalowano tzw. bezbutlowe dystrybutory wody.

Urządzenia są podłączone bezpośrednio do sieci wodociągowej i dzięki zastosowaniu wielostopniowego systemu filtracji, zapewniają stały dostęp do świeżej, gotowej do spożycia wody, a poprzez redukcję odpadów PET, korzystnie wpływają na stan środowiska.

Dystrybutory ustawiono na korytarzach budynku, w ogólnodostępnych miejscach, by każdy mógł z nich swobodnie korzystać. Wyposażone są w kubki jednorazowe.

Źródło: facebook.com/Starostwo-Powiatowe-w-Dębicy

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XXi wiek
XXi wiek 06.02.2020, 20:21
Toż to szok, woda w starostwie. Teraz czas na toalety.
H2O
H2O 06.02.2020, 11:31
Coś nowego innego Brawo Widać ktoś nie boi się zmian w Starostwie
ZORRo
ZORRo 06.02.2020, 07:51
Krytykujących wielu............... A wymyślić i zrobić nie ma komu
dębiczanin
dębiczanin 06.02.2020, 07:47
Co z tego, że woda w wodociągach jest czysta, jak po drodze rury są zasyfione tak, że szkoda gadać. Woda z kamieniem, który na pewno dobrze wpłynie na rozrost kamieni w nerkach. Poza tym zimna woda od jakiegoś czasu strasznie śmierdzi chlorem albo jakimś innym środkiem - nic tylko pić!
Mieszczuch
Mieszczuch 06.02.2020, 07:45
Super pomysł! Szkoda że w innych Urzędach nie pomyślano o petentach! Widać Starostwo przyjazne dla mieszkańców
Spragniony
Spragniony 06.02.2020, 06:53
A ja widzę ze co by ktoś nie zrobił to tylko krytyka A może warto przyjść zobaczyć napić się tej wody a potem napisać uwagi? I pytanie do tych krytykujących a gdybyście byli w Urzedzie a było by gorąco a chciało wam się pić???????
Zapytajnik dawca podatków
Zapytajnik dawca podatków 05.02.2020, 23:32
Gdy normalność to osiągniecie na skalę udogodnień, dostrzeżenie człowieka, to faktycznie. Nie będzie to cudo objęte cięciem kosztów w związku z ubytkiem finansowym w PBS? Czy podatnik wspomoże? Czy udogodnienia tej miary dostępne były dla pracowników? Podczas letnich upałów? To nie tylko BHP ale kodeks pracy....
To teraz, ucząc się na błędach, czas na wprowadzenie procedur usprawniających pracę, zamiast "od zawsze tak jest". Tylko czy procedura bezwiednego tumiwisizmu samorządowego jest do przejścia?
Ferdek K.
Ferdek K. 05.02.2020, 22:31
W porównaniu z wózkami z "gruźliczanką" i szklanką na łańcuszku to postęp.
PET SHOP
PET SHOP 05.02.2020, 21:07
Redukcja odpadów PET, poprzez kubki jednorazowe (oczywiście są kubki papierowe lub np. z otrąb przennych), bo jeżeli nie to: ????????.
 Spragniony ciekawski
Spragniony ciekawski 05.02.2020, 21:00
Wygląda nieźle, tylko nie bardzo rozumiem w jaki sposób zredukowało to ilość plastikowych odpadów? Artykuł tego nie wyjaśnia. Czy interesant starostwa, który chce napić się wody podstawia pod kranik ręce, czy może głowę i chłepcze jak pies? Bo chyba nie stoją tam takie kubeczki jak na zdjęciu.
Stach
Stach 05.02.2020, 19:13
A nie można było ustawić takich źródełek jak na hali, żeby nie produkować plastikowych śmieci?
Ziut
Ziut 06.02.2020, 07:53
Patrz wyżej i chlipaj jak pies Ja wolę z kubka nawet plastikowego

Pozostałe