Trzydzieści osiem lat Spółdzielni Mieszkaniowej Igloopol

  • 10.02.2020, 15:36 (aktualizacja 10.02.2020, 18:00)
  • Janusz Grajcar
Trzydzieści osiem lat Spółdzielni Mieszkaniowej Igloopol
10 lutego 1982 roku do Rejestru Sądowego Spółdzielni wpisana została Spółdzielnia Mieszkaniowa Igloopol w Dębicy. Zebranie założycielskie, w którym wzięło udział 66 członków założycieli, odbyło się 20 stycznia. Wtedy też został przyjęty statut.


Pierwszymi członkami zarządu byli: Leopold Szczyrek, Ludwik Czerniecki, Ewa Natorska, Jan Zaręba i Stanisław Pęcak.

Dziś Spółdzielnia Mieszkaniowa Igloopol jest drugą pod względem wielkości w Dębicy. Działalność prowadzi na terenie o powierzchni 135 249 m2 , na którym zlokalizowane jest 31 budynków mieszkalnych wielorodzinnych posiadających 1190 mieszkań.

Prezesem jest Marek Grabowski, a jego zastępcą Renata Turek, pełniąca również funkcję głównej księgowej. Członkiem zarządu pozostaje Paweł Maduzia, kierownik działu GZM.

W Radzie Nadzorczej, która wybrana została 20 czerwca 2018 r. przez Walne Zgromadzenie zasiadają: Mirosław Bystrek (przewodniczący), Halina Krysman (zastępca przewodniczącego), Krzysztof Kędzior (sekretarz), Mariusz Blezień, Kazimiera Kłok, Paweł Książnicki, Robert Lipiński, Tomasz Solecki i Leszek Żyłka.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe