Takie ulice to wstyd dla miasta

  • 10.02.2020, 22:19 (aktualizacja 11.02.2020, 12:53)
  • Tomasz Ratuszniak
Takie ulice to wstyd dla miasta ul. Sikorskiego.
Krzywe chodniki pamiętające czasy Edwarda Brzostowskiego i ulice po których nie da się jeździć, to codzienność na osiedlu Słonecznym. Do tego mieszkańcy zdążyli się już przyzwyczaić. Ale do dziur, na których nietrudno urwać koło, przyzwyczaić się nie da.

A te co rusz wychodzą na wiecznie łatanych nawierzchniach. O remont ul. Brzegowej, czy Sikorskiego, na których ich pełno, mieszkańcy upominają się od lat. Bez skutku. Może urzędnicy zbyt rzadko mają okazję tędy jeździć?

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TOM
TOM 11.02.2020, 09:32
Prosze przyjechac na ulice Lakowa i zrobic zdjecia , oraz komentaz ,tu na Brzegowej to przynajmniej chodnik jest i jaki taki asfalt .Panie Tomku zapraszamy na Łakową
MieszKaniec
MieszKaniec 11.02.2020, 08:43
Jak coś dobrego to według OL Burmistrz . A jak dziury i coś złego to Urzędnicy i Rada Miasta? Za całość odpowiedzialność ponosi Burmistrz Miasta Dębica.
dziura
dziura 12.02.2020, 05:52
No własnie! Szewczyk ciągle się chwali "inwestycjami" typu załatanie dziury. Jest burmistrzem, obiecywał remont chyba każdej drogi w mieście, to niech teraz się spowiada!!!
TeżMieszko
TeżMieszko 11.02.2020, 14:08
Dziwne bo najszybciej remontuje się ulice przy których mieszkają radni
Jaremo
Jaremo 11.02.2020, 07:42
Ale dlaczego się dziwią Takiego wybrali Burmistrza tak mają Bo z tego co pamiętam to całe "Zatorze" głosowało Na M.SZ.
RL
RL 12.02.2020, 05:53
Na Zatorzu na złość samym sobie odmrożą uszy. Taka prawda - głosowali na Szewczyka i nie uczą się na błędach!
Roman
Roman 11.02.2020, 13:37
I więcej nie zagłosujmy, bo jest śliski.
Brzegowa City
Brzegowa City 11.02.2020, 13:17
Od EB to kilku już było - i co? Jajco.
Janek
Janek 11.02.2020, 07:29
Zapraszamy na osiedle IGLOOPOL z wózkiem z dzieckiem (najlepiej noworodkiem w gondoli). Już pierwszego dnia dziecko będzie miało wyćwiczone mięśnie szyi (oczywiście pod warunkiem, że nie odpadnie mu wcześniej głowa na chodnikowych wertepach). Krawężniki na 10-20 cm powodują, że spacer z dzieckiem to niezła gimnastyka dla rodziców (nie niektórych ulicach takich krawężników jest 2x tyle co wjazdów z uliczki boczne więc jest "zabawa"). Na małym fragmencie ulicy Brzegowej, o której jest wspomniane w artykule chodniki oraz ulica są wyremontowane, ale co z tego skoro są zastawione zaparkowanymi samochodami mieszańców domów jednorodzinnych, którym się nie chce wjechać na posesję. Efekt jest takie, że trzeba iść po ulicy (na szczęście wyremontowanej) - niby ten fragment chodnika wyremontowany jest dla ludzi tylko ciężko z niego skorzystać. Za "płotem" jest policja i tamtędy jeździ czasami, ale problemu nie widzi z resztą jak na całym osiedlu i mieście - najwidoczniej dla policji niewłaściwe parkowanie to nie jest problem. Zapewne ważniejsze jest wyjeżdżenie paliwa przydzielonego na zmianę, no i dodatkowo jakby policjant podjął interwencję to by musiał coś zrobić (np. wypisać mandat), a tak sobie siedzą w cieplutkim aucie i jeżdżą bez celu - SUPER ROBOTA!!!. Z resztą skoro policja przyzwala na łamanie prawa to dlaczego cześć ludzi miałaby z tego nie korzystać???
asfalcik do remontu
asfalcik do remontu 11.02.2020, 13:19
a kto mieszka na tym wyremontowanym odcinku Brzegowej? Może jakiś ......
Janek