Bohomaz czy sztuka? - głosuj

  • 11.02.2020, 12:53 (aktualizacja 11.02.2020, 13:03)
  • Ryszard Pajura
Bohomaz czy sztuka? - głosuj
Taki obrazek znaleźć można na budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy. Bohomaz i wandalizm, za który autor powinien zostać ukarany czy ekspresja ulicznego artysty graffiti? Zdania są podzielone.

A jakie jest Państwa zdanie. Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie (niżej).

ryszardpajura_

Co sądzisz o malunku na budynku Jagiełły?

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gd
gd 18.02.2020, 15:41
Co tutaj jest napisane ?
Filip
Filip 15.02.2020, 11:17
Piekne to nie jest
Wandaliści !
Wandaliści ! 11.02.2020, 20:49
Gdyby to sie działo np we Francji i byłaby to np katedra Notre Dame, to internety by były oburzone a Greta by krzyczała HOW DARE YOU!
Wiadomo że do katedry temu budynkowi daleko...
...ale jest to ZABYTEK i kropka.
Prawdziwi utalentowani artyści robią piękne murale za zgodą miasta...przykładów wiele.
otto
otto 12.02.2020, 12:51
Zgadzam sie w 100% samo grafiti wyglada imponujaco i naprawde nie mam nic przeciwko jesli nikogo nie obraza i wygląda ladnie, ale nie w takim miejscu!! Sa inne medoty nawet w porozumieniu z miastem taki talent mozna wykorzystac tworzac jakis ciekawy mural albo upiekszajac zdezlowanie garaze,ktore strasza, ale sciana zabytku to troche slabe
janek
janek 11.02.2020, 20:09
spoko wrzuty
Absolwent.
Absolwent. 11.02.2020, 17:54
Dewastacja która powinna być surowo ukarana..Znawcą sztuki proponuje poznać 11 tomów Sztuki Świata .potem mówić coś o sztuce.Jest też tam o sztuce ulicy. Dawno temu jadąc metrem w Filadelfii przeczytałem...Traktujemy Graffiti serio ,jest to czyn karalny do 3 lat więzienia...Teren szkoły nie jest odpowiednio przygotowany na akty wandalizmu i pseudo dekoracje , brak monitoringu ,dobrego oświetlenia itd., a jest to jeden z nielicznych obiektów ,którym może się pochwalić Dębica i absolwenci tejże szkoły...
Pan K.
Pan K. 11.02.2020, 16:30
LEGALNE ŚCIANY zmieniły by sprawę.
Pani K.
Pani K. 11.02.2020, 15:32
Dramat... Serio zabytkowy budynek liceum jest odpowiednim miejscem na tego typu "sztukę"? Ludzie, ogarnijcie się... Do Banksy'ego temu czemuś daleko...
też tak uważam
też tak uważam 11.02.2020, 17:11
Budynki zabytkowe winny być wolne od upiększeń, w mieście jest ich tak niewiele.
Krytyk kulinarny
Krytyk kulinarny 11.02.2020, 13:46
Dla jednych moze być to postrzegane jako wandalizm ale nimnim nie jest. Wystarczy spojrzeć na dynamikę i rozplanowanie obrazka co czyni to jedną z piękniejszych sztuk.
Do krytyk kulinarny
Do krytyk kulinarny 12.02.2020, 07:19
Hahahaha - jakiego obrazka ? To jest przecież tylko zwykły nieczytelny napis. Słabe to jest strasznie.
Z resztą jeżeli ktoś interesuje się tematem to wie, że cześć graficiarzy rozciąga folię stretch między drzewami lub słupami i maluje na niej lub po prostu uzyskuje zgodę właściciela budynku i pokazuje mu projekt. Dzięki temu mogę zaprezentować swoją twórczość i nie są niszczone żadne budynki.
dobra rada
dobra rada 11.02.2020, 23:16
Przenieś sobie to cudo na czoło.
@
@ 11.02.2020, 18:39
Taki z Ciebie znawca sztuki, jak krytyk kulinarny.
*
* 11.02.2020, 15:57
Proponuję taką " sztukę" na twojej elewacji domu.

Pozostałe