Mają dodatkowe kwalifikacje

  • 12.02.2020, 14:09 (aktualizacja 12.02.2020, 14:28)
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Mają dodatkowe kwalifikacje
34 uczniów z Technikum Hotelarskiego i Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu uczestniczyło w szkoleniu z animacji czasu wolnego.

Szkolenie obejmowało: ogólną wiedzę na temat animacji, specyfikę pracy animatora, dzienne i wieczorne zajęcia animacyjne, organizowanie czasu wolnego dzieci, tańce dla dzieci i dorosłych, zajęcia wellness w animacji.
Szkolenie dostarczyło uczestnikom wielu informacji i praktycznych umiejętności, które są niezbędne w pracy animatora czasu wolnego. Wszyscy uczniowie otrzymali certyfikaty w języku polskim i angielskim.
- Animator czasu wolnego to zawód poszukiwany na rynku pracy. Dba o przygotowanie i realizację programu dla gości hotelowych, prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych - zabawy z dziećmi, mini disco, gry i zabawy, waterpolo, aqua aerobik, show tematyczne, zajęcia sportowe, plastyczne, teatralne, muzyczne – mówi Bernadetta Ząbek, nauczycielka przedmiotów zawodowych, organizatorka kursu.

Szkolenie prowadził Sebastian Padula z firmy Stageman z Chorzowa.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe