Na Kwiatkowskiego chodniki już są

  • 12.02.2020, 21:17
  • Tomasz Ratuszniak
Na Kwiatkowskiego chodniki już są fot. Urząd Miejski w Dębicy.
- Na odcinku od ronda na skrzyżowaniu ul. 1. Maja oraz Kwiatkowskiego do bramy towarowej Firmy Oponiarskiej ułożone już zostały krawężniki, a obecnie trwają tam prace brukarskie - informuje Urząd Miejski.

Firma realizująca tę inwestycję przełożyła też kable średniego napięcia, postawiła słupy oświetleniowe i wykonała podbudowę ścieżki rowerowej.
- Aura sprzyja pracom przy przebudowie ulicy Kwiatkowskiego, gdzie już niedługo rozpocznie się kolejny etap robót – przygotowanie przed położeniem asfaltu.  W ramach inwestycji wykonywana jest nowa nawierzchnia drogi wraz z kanalizacją deszczową, chodnikiem i ścieżką rowerową oraz nowe oświetlenie uliczne. Mam nadzieję, że wkrótce mieszkańcy naszego miasta będą mogli korzystać z nowo wyremontowanej drogi” – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robson 35
Robson 35 15.02.2020, 23:47
pozalsieboze Burmistrz a gdzie inne dziurawe drogi miejskie też czekają na remont miasto remontuje te drogi kture są w lepszym stanie niż te co faktycznie już potrzebują remontu np ulice blisko Wuchu
Mieszkaniec Kępy
Mieszkaniec Kępy 13.02.2020, 07:49
Na Kwiatkowskiego chodniki już są!!! śmiechu warte inwestycja którą realizuje się od lipca i po pół roku WOW chodniki JUŻ!!! są. Tak aura sprzyja bo w przeciwnym wypadku jeszcze długo nie było by nawet chodników a droga zamknięta .Nie ma się czym chwalić Panie :"Burmistrzu"

Pozostałe