Zbierają na fantomy i defibrylator. Chcą uczyć pierwszej pomocy

  • 12.02.2020, 21:34 (aktualizacja 12.02.2020, 21:45)
  • Tomasz Ratuszniak
Zbierają na fantomy i defibrylator. Chcą uczyć pierwszej pomocy fot. OSP Zawada.
3,5 tys. zł - tyle potrzebują ochotnicy z jednostki w Zawadzie na zakup zestawu fantomów szkoleniowych wraz z defibrylatorem do nauki pierwszej pomocy.

Druhowie chcą wykorzystywać ten sprzęt ucząc zasad pierwszej pomocy dzieci z przedszkoli i szkół, a także członków stowarzyszeń działających na ich terenie.
- Chcemy przede wszystkim od najmłodszego wieku zaszczepić pomoc drugiej osobie, aby nikt nie bał się podejść i udzielić pomocy potrzebującej osobie. Wyżej wymieniony sprzęt będzie bardzo pomocny w realizowaniu zadań związanych z udzielaniem pierwszej pomocy - piszą ochotnicy z Zawady.
Ich zbiórkę wesprzeć można pod tym linkiem: Zestaw fantomów dla OSP Zawada

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe