Sędziowie z Dębicy pod listą się nie podpisali

  • 13.02.2020, 13:19 (aktualizacja 13.02.2020, 14:04)
  • Janusz Grajcar
Sędziowie z Dębicy pod listą się nie podpisali
Portal internetowy wpolityce.pl opublikował imiona i nazwiska sędziów, którzy podpisali się pod listą poparcia kandydatów na członków nowej Krajowej Rady Sądownictwa. Nie ma wśród nich żadnego przedstawiciela Sądu Rejonowego w Dębicy.

W spisie znaleźli się sędziowie sądów rejonowych, okręgowych i administracyjnych z całej Polski. Łącznie 368 osób. Także z Podkarpacia, a konkretnie z Jarosławia, Niska, Przemyśla, Przeworska, Rzeszowa, Stalowej Woli i Tarnobrzega.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Filip
Filip 15.02.2020, 17:04
Ale jaja
Sinta
Sinta 14.02.2020, 19:22
Kiedy wójt będzie zmieniony ? Czas go odwołać !!!
Asesor
Asesor 13.02.2020, 18:46
No i legla w gruzach teoria ze listy niepelne albo wszyscy od tych samych sedziow mieli poparcie. Coz poczna nasi lokalni obroncy wolnych sadow Dominik i Grazyna?
obywatel
obywatel 13.02.2020, 16:49
Niech mi ktoś pomoże ocenić, dobrze to czy źle ? Już się w tym galimatiasie całkiem pogubiłem.
7of9
7of9 13.02.2020, 17:58
jakim galimatiasie?jedyna słuszna partia przejmuje absolutnie całą władzę. przerabialiśmy to. jak się skończyło, chyba wiadomo. tak sie niestety kończy demokracja bez edukacji. ludzie kompletnie bez świadomości, czym jest wolność, czym są niezależne instytucje (od władzy w szczególności..) etc.etc. trochę to smutne, no ale niestety historia polski się powtarza.
Bruno
Bruno 13.02.2020, 20:36
To jakbyś chcial żeby było?
Pirek
Pirek 13.02.2020, 13:41
powtarzające sie podpisy, ustawa na kolanie, masakra jak rujnują Polskę rządzący
Antypolityk
Antypolityk 14.02.2020, 07:01
Polskę rujnują politycy wszelkiej maści,nie pozwalając się Polakom bogacić,podnosząc podatki i pompując socjal,czyli kulturę nicnierobienia. A sędziowie rejonowi,okręgowi powinni być wybierani przy okazji wyborów samorządowych. Inaczej to banda wzajemnej adoracji, tj politycy w W-awie. Demokracja jest tylko dla rządzących w stolicy czy innej Brukseli, obywatel ma coraz mniej praw i swobody,bo narzucane są bzdurne przepisy,zakazy,nakazy,rozporządzenia, wdrażane pod płaszczykiem "demokracji". Taka demokracja to tylko w manifestach lewicowej władzy wszelkiej maści.
jakubszela
jakubszela 13.02.2020, 16:05
Nie żartuj

Pozostałe