Oświadczenie Olimp Labs - koronawirus

  • 13.02.2020, 21:37 (aktualizacja 14.02.2020, 07:02)
  • Janusz Grajcar
Oświadczenie Olimp Labs - koronawirus
Olimp Labs sp. z o.o. w związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), mając na uwadze nadrzędne dobro swoich klientów, kontrahentów i pracowników, zdecydowała o wycofaniu się z wszelkich międzynarodowych wydarzeń odbywających się w przeciągu pierwszego półrocza 2020 roku - czytamy w oświadczeniu wydanym przez zarząd firmy w dniu 13 lutego 2020 roku.

Ponadto spółka podjęła nadzwyczajne środki ostrożności związane z jej codziennym funkcjonowaniem. Jako odpowiedzialna firma farmaceutyczna, wierna swoim wartościom, na pierwszym miejscu Olimp Labs stawia troskę o zdrowie wszystkich, którzy jej zaufali.

Niepokojące doniesienia ze świata związane z epidemią wirusa COVID-19 spowodowały, że firma Olimp Labs odpowiedzialnie i prewencyjnie podeszła do potencjalnego zagrożenia. Prowadząc swoją działalność w skali globalnej, wstrzymała udział we wszystkich targach i wydarzeniach odbywających się na terenie Europy i świata. Ponadto, spółka Olimp Labs wstrzymała także międzynarodowe podróże służbowe swoich pracowników oraz ograniczyła do niezbędnego minimum wyjazdy w skali kraju. W trosce o pracowników firmy w siedzibie spółki zostały zastosowane nadzwyczajne środki ostrożności.

Działalność spółki związana jest z niezwykle wrażliwym obszarem jakim jest zdrowie. Firma stawia ponad wszystko odpowiedzialność za swoje działania, zarówno w skali globalnej, krajowej jak i lokalnej. Poprzez podjęte działania prewencyjne Olimp Labs na pierwszym miejscu stawia wyznawane od 30 lat wartości, jakimi są zapewnienie lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności.

Zarząd Olimp Labs sp. z o.o.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
???
??? 14.02.2020, 08:13
A oprocz tego oswiadczenia "pisanego" cos jeszcze sie zmienilo?bo jakos nie zauwazylem.
Przemek
Przemek 14.02.2020, 07:17
No i takim o to sposobem firmy upiekła 2 pieczenie na 1 ogniu: zagrywka PR i ograniczenie kosztów - (układ idealny).
Ala
Ala 14.02.2020, 18:57
No to dowaliles - koszty to na pewno tym sposobem ograniczyli przy skali działalności. Zastanów się najpierw co piszesz a potem pisz.

Pozostałe