Anioły opanowały Mors. Zbierały dla Ksawerego - zdjęcia

  • 13.02.2020, 23:02 (aktualizacja 13.02.2020, 23:19)
  • Tomasz Ratuszniak
Anioły opanowały Mors. Zbierały dla Ksawerego - zdjęcia
20 853 zł - taką kwotę udało się zebrać podczas koncertu charytatywnego Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym zorganizowanego przez II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy.

Młodzież zebrana w sali widowiskowej Domu Kultury Mors miała okazję oklaskiwać uczniów II LO, m.in. Igę Misę, która wystąpiła z musicalowym recitalem, tancerki ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance i Szkoły Tańca Sportowego Aksel, akrobatki z rzeszowskiego Klubu Akrobatyki, Maję Jaszcz, finalistkę programu Szansa na Sukces i zespół Diversion.
Pieniądze zebrane podczas imprezy przekazane zostaną rodzicom 5-miesięcznego Ksawerego Ciebienia z Stasiówki, który cierpi na nowotwór oka. Pomogą sfinansować wyjazd do Londynu, który jest konieczny, by dopasować protezę oka.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (39)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Filip
Filip 15.02.2020, 17:06
Supcio pozdr.

Pozostałe