Na Walentynkę dla Jezusa przyjedzie bp Leszek Leszkiewicz

  • 14.02.2020, 15:28 (aktualizacja 16.02.2020, 16:36)
  • Janusz Grajcar
Na Walentynkę dla Jezusa przyjedzie bp Leszek Leszkiewicz
Ciałem i krwią upojeni - pod tym hasłem odbędzie się w parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Pustkowie Osiedlu kolejna edycja Walentynki dla Jezusa.

Gościem specjalnym spotkania młodych, na które zaprasza Parafialny Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Pustkowie Osiedlu, będzie biskup Leszek Leszkiewicz. On też odprawi mszę św. o godz. 15:30, która w sobotę 15 lutego rozpocznie Walentynkę. Podczas nabożeństwa zaśpiewa chór parafii Krzyża Św. w Dębicy pod opieką ks. Piotra Turka.

Po nabożeństwie młodzi przejdą na halę sportową przy szkole podstawowej, gdzie koncert dadzą Muode Koty. Grupa ta w 2017 roku wydała swój pierwszy album pt. Impuls. Uczestnicy wysłuchają też świadectwa lidera zespołu Michała Pax Bukowskiego i będą uczestniczyć w adoracji Najświętszego Sakramentu. Adorację poprowadzi ks. Stanisław Kłyś i schola parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy z opiekunem ks. Krzysztofem Fejklem.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Walenty
Walenty 14.02.2020, 21:53
Cóż za atrakcje!!! Czuję się zachęcony do pozostania w domu.

Pozostałe