Ograniczenie odwiedzin do odwołania!

  • 17.02.2020, 10:22 (aktualizacja 17.02.2020, 10:37)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Ograniczenie odwiedzin do odwołania!
Tylko w pilnych przypadkach odwiedziny u chorych w szpitalu w Dębicy zaleca dyrektor Przemysław Wojtys. To wynik zwiększonej liczby zachorowań na grypę.

Dyrektor Przemysław Wojtys zwraca się z apelem o ograniczenia do minimum odwiedzin chorych leżących w szpitalu. Powodem jest panująca grypa, na którą tylko w styczniu zachorowały 843 osoby, o 365 więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

- Oczywiście dopuszczamy odwiedziny w wyjątkowych przypadkach, ale prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa: używanie odzieży i obuwia ochronnego, mycie rąk przed i po wizycie w szpitalu -zwraca uwagę dyrektor.

Podkreśla, że szczególne środki ostrożności powinni zachować bliscy noworodków. Kategorycznie odradza przyprowadzanie w odwiedziny do chorych w szpitalu dzieci i osób starszych, dla których grypa jest wyjątkowo niebezpieczna. 

 

 

 

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Filip
Filip 17.02.2020, 11:38
Impreza

Pozostałe