Te rozkłady jazdy obowiązywać będą od 1 marca

  • 17.02.2020, 17:58 (aktualizacja 17.02.2020, 18:16)
  • Janusz Grajcar
Te rozkłady jazdy obowiązywać będą od 1 marca Z tego przystanku od 1 marca odjeżdżać będą autobusy do miejscowości w gminie Dębica.
Firma Ogro-Trans, z której usług od 1 marca korzystać będą mieszkańcy gminy Dębica, udostępniła już rozkład jazdy dla poszczególnych linii.

Autobusy prywatnego przewoźnika rozpoczynały kursy będą na przystanku przy poczcie na ul. Głowackiego w Dębicy. Będą jechały w kierunku Braciejowej, Laskowej, Nagawczyny, Paszczyny, Pustkowa, Pustkowa Osiedla i Stobiernej. Trzy kursy do Braciejowej startować będą spod centrum handlowego na ul. Rzeszowskiej.

Przystankiem końcowym w Dębicy, podobnie jak początkowym, będzie ten przy poczcie na ul. Głowackiego.

Na zdjęciach poniżej prezentujemy rozkłady jazdy dla poszczególnych linii, które obowiązywać będą od 1 marca.

Więcej o zmianach będzie można przeczytać w jutrzejszym wydaniu OL.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anton
Anton 26.02.2020, 18:53
Jeśli pogorszy się komfort zycia mieszkańców, będziemy zbierac podpisy pod referendum w celu odwołania wójta. No i NIK.
stara @
stara @ 23.02.2020, 12:36
Z niecierpliwością czekam na godzinę 0, gdy po raz pierwszy wyruszę do pracy tymi "nowoczesnymi, niskopodłogowymi autobusami". Mam już przygotowany gruby notatnik. Będę prowadzić zapiski z podróży. Tylko nie wiem, czy będzie to komedia, czy raczej tragedia. Zobaczymy.
7 dni
7 dni 23.02.2020, 11:16
to bedzie rozkład wsytdu i rozpaczy albo chwały - odliczanie czas zacząć 7 dni ...
Aga
Aga 19.02.2020, 11:01
To jest zagrywka ja tobie zalatwię ty mi zawsze tak jest.Tylko dlaczego my mamy teraz korzystac z 19 wiecznych ledwo jezdzacych autobusów
Wyborca
Wyborca 19.02.2020, 08:08
A do kogo te żale i po co? Były Wybory Wybraliście to macie Burmistrza Wójta więc ????
Maryla
Maryla 18.02.2020, 21:46
Dlaczego trzeba zepsuć to co było dobre i się sprawdzało? Brak przyzwoitych słów. Warto by osoby decydujące same korzystały ze swoich decyzji i przetestowały na sobie swoje decyzje przez np.; 3 miesiące
darek
darek 18.02.2020, 21:36
A miało się nic nie zmienić, po prostu brak słów jak jednostki decydują o życiu innych. Inne gminy mogły się dogadać tylko nasza nie. Skoro to jest autobusowa sieć gminna to powinny być zniżki takie jak są w sieci miejskiej.
Łukasz
Łukasz 18.02.2020, 12:05
I zamiast MKSów będą jeździły po mieście ***e ze starymi dieslami pod maską. Rada Miejska powinna wprowadzić normy dla autobusów jakie będą wjeżdżać do miasta i zablokować szrot na kołach który wybrała gmina.
Jony
Jony 18.02.2020, 08:59
Dziadostwo będzie i już Wiele ludzi na rynek w środę jeździ to teraz zamiast krótkiej to będzie zaiwanial na dworzec kolobpoczty i gitara.super udogodnienia!!!.ciekawe jak poradzi sobie starsza pani drukując z rynku na zieleniaku do dworca.a AK przecierzbburdel będzie .Przewoźników do ciula j-system Marcel a teraz jeszcze Roki-Trans bo to jest super przewodnik Pana wójta.tanim kosztem ludzi to ma daleko gdzieś.liczy się kasa .stary komuch całe życie mu źle.licze że ludzie mu tego nie zapomną
von
von 18.02.2020, 08:51
Rokosz nas odmlodzil o 30 lat
stara@
[email protected] 18.02.2020, 16:44
Raczej 40. Pamiętam te czasy, gdy nie było pewności kiedy autobus przyjedzie, czy będzie można do niego wsiąść. Ach te czasy. Łza się w oku kręci. DZIĘKUJĘ PANIE WÓJCIE ZA POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI. Zresztą pana też pamiętam, ale nie jako wójta - tylko naczelnika gminy.
Smutny
Smutny 18.02.2020, 15:54
Witajcie w PRL:)
ol
ol 18.02.2020, 00:10
autosan z silnikiem bizona bedzie ok...
debiczanka
debiczanka 17.02.2020, 23:22
podziekowania dla burmistrza miasta debica , ciekawe z jakich dotacji utrzyma mks ? w sumie ma ludzi co pisza wiele programow dotacji unijnej conwidac na kazdym kroku . Burmistrzu jest to strzal nie w noge a duzo wyzej . TRAGiczne posuniecie tylko czekac w zamian jak smieci w gore itd BRAWO . w tym miescie bedzie sypialnia jak to ktos w tv powiedzial . zrobmy z burmistrza soltysa
Alina
Alina 18.02.2020, 08:29
Sam burmistrz tak gadał w TV, że Dębica będzie sypialnią gmin i w sumie to go to cieszy. Masakra!
?
? 18.02.2020, 15:56
Kto to negocjował?Kto za to dziadostwo odpowiada? Nie sądziłem, że dożyjemy takich czasów.
Anna
Anna 18.02.2020, 17:33
Z ramienia miasta "negocjował" Szewczyk z Malozięciem. Widać jacy fachowcy po efektach...
###
### 17.02.2020, 22:23
Nie zapomnimy i nie wybaczymy wam tego wójcie i radni. Nie liczcie na nasze głosy w następnych wyborach. Do zobaczenia na zebraniach sołeckich.
Lolek
Lolek 17.02.2020, 21:41
Świetnie, zapamiętamy i podziękujemy. Z lekka się cofamy w czasie
Boggy
Boggy 17.02.2020, 21:38
Świetnie, do kwiatka z buta będę dymał bo ktoś się zabrał za usprawnianie czegoś co funkcjonowało dobrze. Skandal. Ja wiem ze za czasów co niektórych autobus to było dobro luksusowe ale czasy się zmieniły i czas to zrozumieć
podróżnik
podróżnik 17.02.2020, 21:06
ufff kamień z serca bo juz się bałem że tam umowa z Ogro... to czeska lipa...
autobus widzę że jest elegancki ma koła, i to 4 brak rdzy, ma kierownicę czyli jest kpl - tylko napis ja bym zmienił na np Roki Trans
Kierow
Kierow 17.02.2020, 21:01
Czy te autobusy nie będą się zatrzymywać na przystanku Krótka koło apteki melisy?
Jony
Jony 18.02.2020, 09:07
Nie bo to przystanek operatora czyli MKS
Gienia
Gienia 17.02.2020, 20:34
Świetnie, wójt wychodząc na przeciw oczekiwaniom pasażerów załatwił wszystkie kursy pod dworzec PKP a miało się nic nie zmienić. Przyjdzie moment nie omieszkam podziękować za to, że na stare late nie będę miała dojazdu do lekarza.
###
### 18.02.2020, 17:59
Do lekarz to raz na jakiś czas. A my będziemy tym czymś musieli dojeżdżać codziennie do pracy.
aaa
aaa 17.02.2020, 20:22
Zdrada targowica winnych ukarac
ZHDK
ZHDK 17.02.2020, 19:46
Co z upoważnieniami na bezpłatne przejazdy dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi, które obowiązywały w MKS Dębica ?
Dawca 18+
Dawca 18+ 18.02.2020, 08:31
Bezpłatne przejazdy obowiązują tylko na terenie miasta - za kursy podmiejskie trzeba płacić normalnie.
ZHDK
ZHDK 18.02.2020, 20:32
Zgadza się, spójrz na rozkład części tras przebiega w obrębie miasta. Więc moje pytanie dotyczyło jazdy po mieście
dawca 18+
dawca 18+ 19.02.2020, 10:11
Na liniach, które pozostaną dalej będzie można jeździć za darmo. Mnóstwo kursów ma nowa linia nr 7, która jeździ praktycznie po całym mieście w tym są kursy przez osiedle Igloopol dzięki czemu obejmuje znaczną część miasta i ma często kursy - przeżyjemy. Jest jeszcze linia nr 1 ze sporą ilością kursów. Gmina Dębica niech sobie jeździ autobusami i busami.
******
****** 23.02.2020, 17:33
Mam nadzieję, że będziesz często jeździł po mieście, żeby utrzymać MKS. Bo nie ilość kursów jest tu ważna, tylko ilość pasażerów ( kupujących bilet). Ktoś przecież musi to wszystko utrzymać. Nie da się tego zrobić "zerówkami". Wystarczy przejechać się teraz autobusem po mieście - większość pasażerów to emeryci, którzy za przejazd nie płacą.

Pozostałe