Ponad milion złotych na rozwój Mechanika 

  • 06.02.2017, 16:26 (aktualizacja 07.02.2017, 13:24)
  • Ryszard Pajura
Ponad milion złotych na rozwój Mechanika
Pieniądze zostaną w całości wydane na rozwój kształcenia zawodowego: wyposażenie pracowni i warsztatów w sprzęt komputerowy, maszyny i urządzenia, oraz kursy dające uprawnienia, m.in. elektryczne czy obsługi wózków widłowych. Wszystko dzięki 1,2 mln złotych unijnego dofinansowania, jakie otrzymał powiat dębicki na rozwój techników i szkół zawodowych. Po dorzuceniu ze swego budżetu 400 tys. zł ta kwota wzrasta do 1,6 mln zł. W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, popularnym Mechaniku, zainwestowanych zostało ponad milion złotych z tej puli.

- Pracownie zostały bardzo dobrze doposażone, tylko korzystać z tego - cieszy się Bożena Zielińska, dyrektor ZSZ nr 1.

O tym jak wydano pozyskane pieniądze i czemu służą w Mechaniku piszemy w najnowszym wydaniu Obserwator Lokalnego, jakie ukaże się we wtorek 7 lutego br. A niże w galerii prezentujemy zdjęcia z prezentacji, jaka odbyła się w Mechaniku.

O unijnych programach: "Poprawa jakości kształcenia w powiecie dębickim" oraz "Firma plus szkoła to pewna przyszłość" i dofinansowaniu na rozwój szkolnictwa zawodowego czytaj na kolejnych stronach.

 

Ryszard Pajura

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
!!!
!!! 07.02.2017, 08:48
Mechanik.
Kto wpisuje na stronę "machanik"?

Pozostałe