Ośrodek Rehabilitacji Dzieci przenosi się na ul. Cmentarną

  • 21.02.2020, 14:52 (aktualizacja 21.02.2020, 15:02)
  • Janusz Grajcar
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci przenosi się na ul. Cmentarną Fizjoterapeutka Marta Bochenek prowadzi zajęcia z Natanielem.
Od 2 marca Ośrodek Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego prowadzony przez Stowarzyszenie Radość zmienia lokalizację.

Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia pozwala jego kierowniczce Annie Laskowskie na przyjęcie 50 podopiecznych. Już teraz jednak po trzech miesiącach działalności, na zajęcia przychodzi 114 osób. Nie tylko z Dębicy i powiatu. Przyjeżdżają też z Mielca czy Tarnowa.

Obecnie z rehabilitacji mogą korzystać przy ul. Fredry 3. Po zmianie siedziba ośrodka będzie mieściła się przy ul. Cmentarnej 52. Naprzeciw Przychodni Rejonowej nr 1 w sąsiedztwie apteki Panaceum.

Więcej o działaniu ośrodka można przeczytać w aktualnym numerze OL.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe