Tylko dziś podpisy złożyło ponad 200 osób

  • 21.02.2020, 15:24 (aktualizacja 21.02.2020, 15:53)
  • Janusz Grajcar
Tylko dziś podpisy złożyło ponad 200 osób
W sumie listy poparcia dla Andrzeja Dudy jako kandydata na prezydenta RP podpisało już prawie dwa tysiące dębiczan. Dziś od godz. 10:30 przy ul. Kolejowej zrobiło to 230 osób.

Do złożenia podpisu zachęcał przechodniów poseł Jan Warzecha. Parlamentarzysta podkreśla, że niektórych nawet nie musiał o to prosić, pod namiot, gdzie z listami czekała dyrektorka jego biura Sylwia Getinger, wchodzili sami.

Akcja w Dębicy będzie prowadzona także w środę 26 lutego, w tym samym miejscu, czyli przy ul. Kolejowej, naprzeciw Urzędu Skarbowego.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pytanietakie
pytanietakie 24.02.2020, 09:12
A mnie interesuje czy dzieciaki w szkołach mają czym ręce myć w ubikacjach ?
###
### 24.02.2020, 17:17
Mają czym myć. Problem jest tylko w tym, że nawyku mycia rąk po skorzystaniu z ubikacji nie wyniosły z domu. Podobnie jak spuszczania wody w toalecie.
Lider KO
Lider KO 23.02.2020, 08:29
Ja niezmiennie głosuję na Panią Magdalenę Ogórek, albowiem piękna kobieta z niej jest. A dodatkowo z SLD.
Antypis.
Antypis. 22.02.2020, 20:32
I wszystko jasne kogo popierają mieszkańcy Pisogrodu.
Obatel Ryszard
Obatel Ryszard 22.02.2020, 12:03
Moim zdaniem prezydentem powinien zostać Antoni Smoleński, a pierwszą damą znany dobroczyńca Tadeusz z Torunia. Wtedy cały świat mógłby zobaczyć, jaka Polska jest postępowa i nowoczesna.
P.S. Mam nadzieję, że moim wpisem chociaż trochę sięgnąłem poziomu Do Gościa.
Księgowy
Księgowy 22.02.2020, 08:54
I po co zbierać podpisy, marnować długopisy i papier. Wystarczy, że notariusz podpisze odpowiednią ustawę i za 2 mld zł niezależna i obiektywna telewizja załatwi kampanię wyborczą. A madki i nieroby w obawie o utratę kasy na dżesiki i brajanki odpowiednio zagłosują. 30 lat temu padł jeden reżim, na kolejny też przyjdzie czas.
Baba Jaga
Baba Jaga 22.02.2020, 12:29
Oby to się stało jak najszybciej.
Obatel Ryszard
Obatel Ryszard 22.02.2020, 08:25
Podobno jest lista kolejkowa chętnych do podpisu. Ludzie stoją od wczoraj i czekają na kolejna zbiórkę.
Nie na Popis
Nie na Popis 22.02.2020, 07:59
Tylko Krzysztof Bosak!
Polska racja g konfederacja!
Konfderacja
Konfderacja 22.02.2020, 12:35
Dlaczego tyle łapek w dół? Dębica to jednak ciemnota!!! 32 podwyżki lub nowe podatki i tak na nich będziecie głosować...
Gosc
Gosc 21.02.2020, 21:40
Ciekawe kto dał podpis hahaha? Ale cóż "500 plus" robi swoje. Ja popieram panią Małgorzatę Kidawę Błońską, jedyny odpowiedni kandydat na prezydenta.Trzymam kciuki za nią.
Do Gościa
Do Gościa 22.02.2020, 03:17
Kiedy poziom Twojej inteligencji i ludziom ktorzy na jia oddaja glos jest tak niski ze nizej sie nie da. Polityka jak polityka cos daje cos zabiera ale PiS akurat daje LUDZIOM najwiecej.. ale lepiej hejtowac i popierac babe która faka w sejmie wystawia ;) niePOZDRAWIAM
Baba Jaga
Baba Jaga 22.02.2020, 12:32
Tylko kiedy ten Twój PiS wydoi Polskę do dna, to właśnie ludzie najwięcej będą musieli za to zapłacić. Przykład Grecji. Tą drogą idziemy, ale kilka złotych otrzymanych bez pracy potrafi pozbawić rozsądku.
Dociekliwy
Dociekliwy 22.02.2020, 10:41
Masz na myśli gwiazdę Lichocką, czy Pawłowicz? Bo w tych zawiłych wywodach trochę się pogubiłem...
A ja pozdrawiam Pierwszy Sort
A ja pozdrawiam Pierwszy Sort 22.02.2020, 10:39
Typowa retoryka oświeconych inaczej - poniżać i ubliżać osobom mających inne poglądy polityczne. Ale cóż, w oczach uzurpatora, który przegapił kolejki po wzrost i szacunek do innych, jestem tzw. "drugim sortem".
Hrabia
Hrabia 22.02.2020, 11:25
Dociekliwy i pozdrawiajacy pierwszy sort Dominiku z zawodu "derektorze"! Podpisuj sie i tutaj bo widac ze Ty to piszesz nawet w tej samej godzinie co inne komentarze opisane Twym zacnym nazwiskiem.
###
### 22.02.2020, 14:23
A z Ciebie też żaden hrabia, bardziej potomek Szeli.
Szlachcic
Szlachcic 22.02.2020, 14:11
Chyba jednak nie trafiłeś "Chrabio"...
Olmet
Olmet 21.02.2020, 21:27
Prezydent duda jest mądry i zna jezyki polski , niemieckim, francuski, ,,, a inni nic nie umia najlepszy prezydent napewno wygra 10 maja . Pozdrowienia
###
### 22.02.2020, 01:54
Jeśli tak dobrze zna języki jak Ty polski, to gratulacje!
XD
XD 21.02.2020, 15:51
Duduś

Pozostałe