Happy Kids dla babci i dziadka

  • 07.02.2017, 12:33 (aktualizacja 07.02.2017, 12:42)
  • Tomasz Ratuszniak
Happy Kids dla babci i dziadka Dariusz Tyrpin
Ze spektaklem zatytułowanym Zimowa opowieść dla Babci i Dziadka wystąpiły w ostatni czwartek na scenie Domu Kultury Mors dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Happy Kids.

W przedstawieniu, którego narratorami byli właściciele Happy Kids - Agnieszka Niwa-Gąsior i Przemysław Gąsior, wystąpiły przedszkolaki z wszystkich grup: dwulatki z White Class, trzylatki z Yellow Class, czterolatki z Blue Class i pięciolatki z Green Class.
Sala widowiskowa wypełniła się nie tylko babciami i dziadkami, dla których przygotowany był spektakl, ale również ich rodzicami i rodzeństwem maluchów.
Dzieci na scenie prezentowały taniec, piosenki i inscenizacje.

Zobacz zdjęcia autorstwa Dariusza Tyrpina.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe