Festiwal Sportu w Dębicy - fotorelacja

  • 18.09.2016, 11:08 (aktualizacja 18.09.2016, 11:49)
  • rys
Festiwal Sportu w Dębicy - fotorelacja
Deszcz lunął w sobotę tuż przed rozpoczęciem Festiwalu Sportu w Dębicy. Potem jednak pogoda sprzyjała uczestnikom imprezy, nie zabrakło emocji i dobrej zabawy. I choć ulewa sprawiła, że festiwal zakończył się kilka minut wcześniej niż to było w planach, jego uczestnicy z pewnością opuścili stadion przy Akademickiej pełni wrażeń.

Ostatnim wydarzeniem Festiwalu Sportu w Dębicy będzie otwarty trening bokserski UKS MORSY Dębica. Odbędzie się w poniedziałek 19 września od godz. 15:00 do 17:00 w hali Domu Sportu. Będzie to doskonała okazja, by spróbować sił w tej dyscyplinie, pod okiem znakomitego zawodnika oraz trenera Sławomira Łukasika.
Impreza odbywa się w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, pod patronatem burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka.
Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miejski oraz Stowarzyszenie Giganci - łamiemy stereotypy.
Partnerzy: Tikkurila Polska SA, Urząd Skarbowy w Dębicy, promujący Narodową Loterię Paragonową, SOHO Body Spirit, Plaza Sport, Centrum Szkoleń Anna Sroka oraz kluby sportowe działające na terenie miasta.

 

rys

Zdjęcia (43)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aktywny jedynie na fejsie
aktywny jedynie na fejsie 20.09.2016, 10:20
Muszą się ludzie przekonać do naszych zespołów, bo to przede wszystkim Nasze drużyny. Reprezentują Dębice i może dębiccy trendsetterzy zainteresują się promowaniem lokalnych działań. Nastały czasy, kiedy sporo osób uczestniczy w czymś co przysporzy im likow na fejsie. Sport sportem ale przecież trzeba sobie sesje z psipsiółkami zrobić i z vipami. a na rozpadających się stadionach ciężko zakomunikować zazdrosnym "koleżankom" i "kolegom" ze jest się takim nowoczesnym i europejskim.
debil
debil 20.09.2016, 11:32
cenzura
jajo
jajo 20.09.2016, 07:59
tak nie po jajach ale do przodu
dorianms
dorianms 20.09.2016, 07:38
dębica potrzebuje takich imprez bo czuc było zdrowa rywalizacje. niech sie dzieci ucza ze walczy sie podczas gry a nie na trybunach.po meczu podanie ręki, zwyciezce trzeba docenic i wziac sie za trening zeby nastepnym razem mu dokopac. Brawa dla zawodnikow meczu urzad-starostwo. jak jest rywalizacja to trzeba zrobic wszystko zeby wygrac a nie glaskac sie po jajkach.
777788881111
777788881111 19.09.2016, 23:12
Stadion Wisłoki za czasów Wolickiego został przejęty przez miasto dzięki temu klub zaoszczędził kwotę około 100 tys rocznie
Joachim
Joachim 20.09.2016, 00:40
W wisłoce to już się na wzajem wałują swój swojego kręci a zasługi pisu i pijanego ninja Wolickigo w miejskim sporcie po 10 latach rzadów bezcenne Igloo. to samo walki i dalej dno Burmistrzu ani grosza na kibolstwo Tak trzymac Hokej Judo Boks Zapasy itp.
golonka
golonka 20.09.2016, 11:22
no na żarcie golonki na czas też by kasa się przydała
LKS
LKS 20.09.2016, 13:27
IGLOOPOL Debica to duma Dębicy - Burmistrz Szewczyk obiecał szczególnie zadbać o nasz klub i o same obiekty które są i będą wizytówką miasta Dębica
KSW
KSW 22.09.2016, 10:40
lks cos ci sie zle klikneło. Pomyliłeś 'm' z 'p'
TAK
TAK 19.09.2016, 22:24
Co zrobił Burmistrz Wolicki dla Wisłoki - 1 Euroboisko (pełno wymiarowe) 2- podarowany miastu zegar elektryczny od TC Dębica przekazano klubowi 3.- finansowanie częściowo remont dużej trybuny, zakup krzesełek 4 . wprowadzono ( przegłosowano) możliwość finansowania sportu zawodowego przez miasto......... ....... Teraz na tą chwilę co zrobił obecny Burmistrz Szewczyk dla klubu - 1. zakupił farbę dzięki czemu kibice podmalowali bramy wejściowe i mur za bramkami 2. zakup potrzebnych materiałów do remontu kas 3.remont łazienki .. Powinno się dopisać że jak by nie Paweł Wolicki to KSW nie rozgrywał by meczy przy parkowej 1 , bo jak wiemy nie zgodził się oddać terenów klubowych na które miał kwity pewien przedsiębiorca.
propozycja
propozycja 19.09.2016, 19:56
Proponuje usunięcie tematu Sport, jak widać zawsze znajdą się niezadowoleni i wielbiciele ligi IV czy V. A imprezy typu Festiwal Sportu dać do Kultury.
Mecze piłki kopanej z Kulturą nie mają nic wspólnego i temat sam zniknie.
kris
kris 19.09.2016, 18:53
UWAGA !! Propagandowa tuba pis debica24 usuwa niepoprawne politycznie wpisy Brawo Miskiewiczowe pismaki
prawy portal
prawy portal 19.09.2016, 12:27
Baloniki i wata była ? golonka w żarciu na czas, zabrakło ? Dzień sportu, jaki to sport jest w Dębicy? , przepraszam mamy sukcesy dzieciaków w piłce i w hokeju i czym się szczycić, ja panie Burmistrzu bym się wstydził. Wystarczy popatrzyć na miasta takie jak Dębica w których można pochwalić się sportem który jest na wysokim poziomie. Takie Miasta jak Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Krosno - mają drużyny sportowe w centralnych ligach od piłki nożnej , ręcznej piłki, siatki, koszykówki WSTYD Burmistrzu ...
Jan Niezbędny
Jan Niezbędny 19.09.2016, 12:14
Mój wcześniejszy wpis został usuniety - choć nikomu nie urągał. Może wiec napisze inaczej, czemu w szeroko pojętym temacie sportu na waszej stronie nie ma informacji na temat piłki nożnej. Obecnie IV i V liga. Co maja pomyśleć ludzie którzy gdzieś na swiecie mieszkaja, a chca sie za waszą strona czegos dowiedzieć w tym aspekcie?
Czyżby w ostatnich latach nie było żadnych "zadym" więc nie ma o czym pisać. Dodatkowo na kazdym meczu Wisłoki jest nie mniej dzieci (kobiety z wózkami) niz na niejednej imprezie na wolnym powietrzu. Jeśli wam to nie na rękę, wszak nie od dzis wiadomo że szukacie tylko taniej sensacji przyporządkowując np. (!) każdego przestępce do takiej czy takiej grupy kibicowskiej (...) Dajcie wzmianke na tablicy sport że nie podajecie informacji na temat piłki nożnej w wykonaniu seniorów dwóch klubów i po kłopocie.
@jan
@jan 23.09.2016, 22:50
Jak widać z Twoich postów jesteś kibicem z całymi tego konsekwencjami. Zmień nick na "Jan Bezzębny" i będzie OK.
Ryszard Pajura
Ryszard Pajura 21.09.2016, 13:05
Postaramy się spełnić Pana oczekiwania. Bardzo jednak Pana proszę o zmianę nicka, w przeciwnym razie będziemy usuwali wszystkie Pana wpisy. Ten wpis też najpóźniej jutro zostanie usunięty i nie ma to nic wspólnego z cenzurą. To nie nasz wymysł, a żądanie prawne firmy, która ma zastrzeżone prawa do tej nazwy.
1908
1908 23.09.2016, 18:32
Rysiek nie ma powodu do kasowania wpisu Jan Niezbedny,nie koliguje z znakiem firmowym z grafiką , tu jest sam nazwa bez grafiki oryginalnej . Jak oryginalny znak został by wklejony z oryginału w tedy tak koliguje nie w tym przypadku
Mały Głód
Mały Głód 22.09.2016, 09:23
Chyba Pan żartuje? Dostajecie roszczenia za to że ktoś uzywa takiej nazwy? Jak zmienie na coca cola to co tez bedziecie (buahaha) Ok, zmienie na inny bo wiem ze to zwykła ściema aby ukryc wczesniejszy wpis. Tyle że wiecej osób to podłapało i nie mozna było zatuszowac sprawy.
czytelnik
czytelnik 22.09.2016, 10:42
Ty to zawsze masz jakis problem jasku niezbedniku. Daj sobie na wstrzymanie i zachowuj się, bo to nie 1 raz. Miłego dnia Ci życzę!
zk
zk 19.09.2016, 10:48
To fakt, że impreza była udana. Tylko ta pogoda...chociaż dobrze, że burza była przez chwilę, bo inaczej ciężko by było w ulewie dobrze się bawić. Mogłoby miasto zrobić taką imprezę w lecie. Trochę pewniejsza pogoda. Najbardziej nam się podobały atrakcje dla maluchów, pan chemik i zumba. Było na prawdę fajnie, tylko następnym razem bardzo prosimy zamówić pogodę..:)
Marlena
Marlena 19.09.2016, 09:17
Super impreza. Panie Burmistrzu, oby takich więcej w Dębicy !!!!

Pozostałe