Po remoncie szkoła jak nowa

  • 27.02.2020, 12:10 (aktualizacja 27.02.2020, 14:09)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Po remoncie szkoła jak nowa
Zakończył się remont szkoły muzycznej w Dębicy. Budynek zyskał nową elewację, a wszystkie zajęcia na powrót odbywają się przy ulicy Kościuszki.

Na czas robót część lekcji została przeniesiona do pomieszczeń po Miejskim Gimnazjum nr 1. Teraz wszystkie wróciły do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych.
Nowa elewacja to pierwsze, co rzuca się w oczy.
- Wymienione zostało także oświetlenie i szkoła wygląda naprawdę  pięknie - zapewnia dyrektorka  Ewa Trojan.
Na dachu budynku zamontowane zostały panele fotowoltaiczne, wymienione jest ogrzewanie. Dzięki dodatkowym pieniądzom, jakie udało się pozyskać na remont, w całym budynku są także nowe okna z antywłamaniowymi i dźwiękochłonnymi szybami. Koszt wykonania wszystkich prac zamknął się kwotą 4 mln zł.
- Na wymianę stolarki wystaraliśmy się o 800 tys. zł - dodaje Ewa Trojan.
Remont rozpoczął się w lipcu, wszystkie prace są już zakończone.

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Izab
Izab 28.02.2020, 14:07
Edward Brzostowski jest z was dumny. Jak 40 lat temu za PRL tak wyglada i dziś. Miasto gdzieś czas się zatrzymał w tej właśnie epoce.

Pozostałe