Co łączy miłość i podatki? Dwie znakomite sztuki w Teatrze Komedia

  • 27.02.2020, 19:03
  • Żródło: Artykuł zewnętrzny
Co łączy miłość i podatki? Dwie znakomite sztuki w Teatrze Komedia
Już lada dzień ruszy sprzedaż biletów na dwa doskonale znane widzom spektakle w warszawskim Teatrze Komedia: „Seks, miłość i podatki” oraz „Skazani na miłość”. W obu przypadkach doskonałą zabawę gwarantuje gwiazdorska obsada.

W życiu pewne są tylko śmierć i podatki – o sztuce „Seks, miłość i podatki”

Sztuka „Seks, miłość i podatki” autorstwa Williama Van Zandta i Jane Milmore powraca na deski Teatru Komedia w Warszawie. Wyreżyserował ją Maciej Dutkiewicz, a w głównych rolach wystąpili: Weronika Książkiewicz, Katarzyna Trzcińska, Magdalena Wójcik, Karolina Nowakowska, Mateusz Banasiuk, Mikołaj Krawczyk, Robert Rozmus i Marcin Troński. Spektakl zebrał bardzo pozytywne opinie zarówno ze strony krytyków teatralnych, jak i widzów – należy się więc spodziewać, że i tym razem bilety rozejdą się niczym świeże bułeczki.

Bohaterowie tej szalonej komedii dokładają wszelakich starań, aby zadać kłam podatkowej rzeczywistości. Zresztą nie płacenie podatków im w głowie, a miłosne podboje. Nabierają one takiego rozmachu, że nawet samym zainteresowanym trudno się w końcu połapać, kto jest kim i z kim kogo zdradza. Świetny klimat i rewelacyjna gra aktorska – czego chcieć więcej?

Horoskop prawdę ci powie? Obejrzyj „Skazanych na miłość” i się przekonaj!

„Skazani na miłość” to kolejna sztuka, która powraca na afisze Teatru Komedia. W przedstawieniu wyreżyserowanym przez Macieja Dutkiewicza zobaczymy: Olgę Kalicką, Marię Pakulnis, Magdalenę Wójcik, Mateusza Banasiuka, Jana Jankowskiego i Wojciecha Wachudę. Sztukę napisali Folker Bohnet i Alexander Alexy. Opowiada ona o pewnym pisarzu w słusznym już wieku, który właśnie przygotowuje się do trzeciego małżeństwa. Młoda wybranka równie dobrze mogłaby być jego córką, ale nie to jest ważne. Podobnie jak dwóm poprzednim żonom, tak i nowej kochance mężczyzna wykupił polisę na życie. Pytanie tylko, czy dojdzie do zaślubin? I co się wydarzy w domu pisarza odciętym od świata zaspami śniegu? Osoby, które tu utknęły z powodu pogody, tylko z pozoru bardzo się różnią – łączy je więcej, niż się im wydaje.

Pełny repertuar Teatru Komedia znajdziecie na portalu eWejsciówki https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-komedia

Artykuł zewnętrzny

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe