Kampania się zaostrza, akcja #LichockaChallenge dotarła do Dębicy

  • 28.02.2020, 15:33 (aktualizacja 28.02.2020, 15:53)
  • Grzegorz Król
Kampania się zaostrza,  akcja #LichockaChallenge dotarła do Dębicy
Przy ul. Rzeszowskiej, obok ronda im. Kombatantów R.P. i Byłych Więźniów Politycznych pojawił się banner z wizerunkiem posłanki Joanny Lichockiej.

Banner ustawiony został w ramach akcji #LichockaChellenge, w związku z niedawnym zachowaniem posłanki w Sejmie. Podczas posiedzenia pokazała posłom opozycji środkowy palec.

- Akcja obywatelska dotarła do Dębicy. Duży bilbord wisi przy jednym z głównych dębickich rond niedaleko C.H. RAJ. Brawo Dębiczanki i Dębiczanie - możemy przeczytać na fejsbukowym profilu Sympatycy Platformy Obywatelskiej Powiatu Dębickiego.

Oprócz Joanny Lichockiej wraz ze środkowym palcem na bannerze znajduje się napis: Pacjenci! PiS ma gest...Zamiast na leczenie raka dali 2 MILIARDY na TVP.

Co państwo sądzą o takiej akcji?

Czytaj także: Skodą w hondę, a ta w volkswagena

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
SuwerenWasRozlicza
SuwerenWasRozlicza 01.03.2020, 06:56
I bardzo mądrze pokazują to zakłamanie hipokryzję i BEZPRAWIE w wykonaniu pisiorow.
Teraz się berety przekonały ile drożej muszą płacić za żywność, pozostałe towary, usługi i transport. Niech się dowiedzą że to oni finansują kiełbasę wyborczą Pisu. A miało być tak pięknie bo tak zapewniali Pinokio i Maliniak.
Jeszcze powinni na billboardach dołożyć listę ich afer: GetBack przywłaszczenie 2,5MLD zł ludzi, afera hejterska "kasta" - zorganizowane prześladowanie sędziów chroniących przepisy konstytucji z panem byłym już ministrem pana "zero" - Piebiakiem, afera "2wieże" developera Kaczyńskiego i przywłaszczenie za pośrednictwem podstawionego klechy kwoty 50tys zł od austryjackiego biznesmana, afera PCK, afera PGZ z Misiewiczem byłym pracownikiem apteki i Macierewiczem który go promował. To tylko kilka faktow
Baba Jaga
Baba Jaga 01.03.2020, 14:24
Mylisz się. Ci ludzie tego nie rozumieją. Dla nich podwyżki nie wiążą się z polityką ich wspaniałego PiS-u. Winni temu są jacyś niesprecyzowani ONI. To jest beton, który wierzy we wszystko, co usłyszy w TV PiS.
gp
gp 29.02.2020, 12:12
po-ko moze conajwyzej Pani Lichockiej czyscic buty!!! bo to wasz poziom Rynsztoka!!!
Uzdrowiony
Uzdrowiony 29.02.2020, 10:11
Znaczy ,że Kaszpirowski wraca leczyć przez telewizor ? Mi pomogło. Napromieniowana wodę trzymam do dzisiaj bo jeszcze działa. Polecam wszystkim.
ara
ara 29.02.2020, 06:18
A Kopacz zamiast szczepinek na SARS to co kupiła? Obuda lemingów jest porażająca i ten paluszek własnie do nich.A pan Ayrułkowicz oddawał pieniadze z NFZ do budzetu bo twierdzil ze nie ma na co wyykrzystac hehe.No dalej KODziarze...wolnosc konstytucja itp Miód na moje uszy
Myślenie nie boli
Myślenie nie boli 03.03.2020, 20:27
"Ara" jak to papużka, papuguje Brudzińskiego, Pawłowicz, Lichocką. Może tak spróbować myśleć samodzielnie? Z początku pewnie będzie bolało, ale z czasem można się przyzwyczaić.
Baba Jaga
Baba Jaga 29.02.2020, 19:43
Widać, że oglądasz TV PiS. Ta stacja jest dla ludzi o niskim poziomie intelektualnym, który Ty prezentujesz. Trzeba było uczyć się, a nie tylko chodzić do szkoły. Wtedy poziom Twojej znajomości języka polskiego byłby na dużo wyższym poziomie
Zawiedziony
Zawiedziony 29.02.2020, 10:52
Było wczoraj w "wiadomościach"? Kurcze, przegapiłem...
"Ayrułkowicz"
"Ayrułkowicz" 29.02.2020, 08:38
Bredzisz...
Obywatel
Obywatel 28.02.2020, 23:32
Wstyd mi za Dębice że tu tyle PO-KOwców.
Prawo i Sprawiedliwość podnosi Polskę z ruiny a "lewactwo" dalej swoje... Ehhh
Oj wstyd....
###
### 29.02.2020, 19:44
Wstałeś wreszcie z kolan?
Normalny Człowiek
Normalny Człowiek 29.02.2020, 22:19
Wstał z kolan i uderzył się w głowę.
Obatel Ryszard
Obatel Ryszard 29.02.2020, 10:03
Kiedyś w podobny sposób z ruiny podnosiła Polskę komuna, a przeciwników nazywała wrogami ojczyzny. Teraz to obywatele drugiego sortu, kodziarze, popaprańcy i zdrajcy. W telewizji brakuje jeszcze tylko "rzecznika prasowego" ze świńskimi uszami, chociaż co niektórzy robią wszystko, by mu dorównać.
Konopielka
Konopielka 29.02.2020, 09:45
Ruinę, to zobaczymy za jakiś czas, jak państwo zbankrutuje.
Pani K.
Pani K. 29.02.2020, 08:42
A mnie wstyd za PiSowców, którzy z "Bogiem na ustach" (bo na pewno nie w sercu) wyzywają wszystkich inaczej myślących od zdrajców, zomowców, lewackich k***w itp. Oj wstyd...
ŻENDA
ŻENDA 28.02.2020, 21:58
To co pis robi jest złe, ale ten bilbord to PRZESADA
@
@ 29.02.2020, 19:45
Przypomnij sobie jakie wieszał PiS.
Pani K.
Pani K. 28.02.2020, 21:56
Hahaha, brawo, rewelacyjny billboard! "PiS ma gest..."- w punkt!
Jerzy
Jerzy 28.02.2020, 19:46
Nie życze sobie, jako mieszkaniec miasta by taki obraz pozbawiony etycznej i moralnej postawy kogo kolwiek! musiał być obiektem podziwu czy też negacji czyjejś postawy. Jest to zbyt wulgarne by publicznie to przedstawiać, w ten spisób gorszymy nasze dzieci i siebie samych! Prosze to usunąć i nie wykorzystywać dla skłucania narodu!
Jerzy Urban
Jerzy Urban 29.02.2020, 10:37
A tak zwany "konwój PO-PSL" na cysternach przewoźnika Orlenu? Budowanie podziałów społecznych i jednocześnie wykorzystywanie państwowych (naszych) pieniędzy do celów politycznych.
Magda
Magda 29.02.2020, 09:08
Gorszycie dzieci glosujac na pis i ruinujac im przyszlosc
Zat
Zat 28.02.2020, 23:40
A ja nie życzę sobie plakatów antyaborcyjnych przy drodze, szczególnie jak jadę z dzieckiem
Baba Jaga
Baba Jaga 28.02.2020, 20:47
Prawda o oczy kole?
Mm
Mm 28.02.2020, 18:20
Nie popieram ani jednych ani drugich i uwazam że wozenie się w wyborach na chorych i niepełnosprawnych jest poprostu delikatnie mowiac żenujące
Mati
Mati 28.02.2020, 17:32
To co PiS zrobił czyli przeznaczenie wielkiej kasy na propagandę w ich upartyjnionej TV zamiast na chorych na raka, zasługuje na potępienie i powinno być podstawą do dymisji całego rządu! Popieram tą akcję w Dębicy!
Dębiczanka
Dębiczanka 28.02.2020, 21:53
Zgadzam się!
Mieszkaniec Dębicy!!!
Mieszkaniec Dębicy!!! 28.02.2020, 17:24
Gratuluję emerytom którzy w ciągu roku oddają państwu z własnych pieniędzy ponad 4000 zł a cieszą się z marnego tysiąca!!!!
Czas się obudzić!!!!
bruno
bruno 02.03.2020, 14:40
Za PO także oddawali 4000 i nie mogli się cieszyć z "marnego tysiąca"!!!
wesołek
wesołek 28.02.2020, 17:02
jaki zbieg okoliczności w jednym czasie ruszają dwie kampanie jedna koalicji druga gminy Dębicy na autobusach ....
Kris
Kris 28.02.2020, 16:22
PO nie ma nawet swoich pomyslow na kampanie i tylko beda grzac ten temat. PiS powinien Lichocka pogonic za to ale co w zamian oferuje PO? Nic merytorycznego.
Gorszy sort
Gorszy sort 29.02.2020, 10:50
Niestety, nie zamkniecie ust mającym inne zdanie. Co z Grodzkim? Co z komisją i prawdą smoleńską. Zamach? Tusk zdrajcą narodu? Prawdomówna, obiektywna i bezstronna TVP finansowana z naszych pieniędzy? Jedynie słuszna opcja i przyszłość Polski? A może to kolos na glinianych nogach wzmocnionych łupieżem? Kiedyś naród przejrzy na oczy, byle nie za późno.
bruno
bruno 29.02.2020, 21:45
Jak można dać sobie ksywkę 'gorszy sort' ? widać że ktoś nie ma pojęcia kto to byli ludzie gorszego sortu.!!! Polecam wygooglać najpierw. No chyba że już wygooglał, więc gratuluję! i NIE pozdrawiam.
Gorszy sort
Gorszy sort 01.03.2020, 05:11
Po pierwsze nie potrzebuje niczyich pozdrowień, a po drugie, określenie gorszego sortu użył pan prezes wobec urojonych zdrajców Polski. I nic nie muszę szukać w google.
bruno
bruno 02.03.2020, 14:43
Nieprawda. Prezes użył określenie wobec ludzi donosicieli. Którzy za komuny donosili na swoich kolegów, przyjaciół czy rodzin. I nie były to urojone osoby.
Polak
Polak 29.02.2020, 10:40
Straciliście Senat, marionetkowemu notariuszowi pali się pod nogami (nie pomoże nawet propaganda obiektywnej TVP) i jedyne co możecie robić, to dyskredytować opozycję - za wszelką cenę i wszelkimi środkami. Nie jestem zwolennikiem PiS, co nie znaczy, że jestem gorszy.
K.
K. 29.02.2020, 20:28
Do @Polak i @Gorszy sort: Fajne komentarze, na poziomie, bez hejtu... Szkoda, że tak mało myślących ludzi w PL...
Ela
Ela 28.02.2020, 16:19
Żadna to akcja obywatelska tylko kampania "pokojowej" kandydatki PO. Nawet wisi tam gdzie zazwyczaj wszystkie mayeriały PO...
Darep
Darep 28.02.2020, 15:59
BArdzo dobrze niech ten naród podkarpacki przez chwilę chociaż się zatrzyma i zastanowi co się dzieje
Hiker
Hiker 28.02.2020, 20:23
Gdzie się zatrzyma, skoro zrobił to już dawno tylko ze w rozwoju.
Młody
Młody 29.02.2020, 13:20
Wyjechaliśmy.
@
@ 29.02.2020, 19:47
I dobrze zrobiliście.
Krzysiek123
Krzysiek123 28.02.2020, 15:58
PiS nie powinien rządzić, tak samo zresztą jak Platforma
Zastanówmy się która partia naprawdę jest prawicowa.

Pozostałe