Ostatni kurs do Pustkowa

  • 28.02.2020, 16:11 (aktualizacja 29.02.2020, 17:41)
  • Janusz Grajcar
Ostatni kurs do Pustkowa Ostatni autobus MKS do gminy Dębica odjedzie z przystanku przy Dworcu PKP w sobotę o godz. 21:15.
Tytułowy napis znajdzie się na wyświetlaczu autobusu MKS linii nr 1, który w sobotę 29 lutego o godz. 21:15 odjedzie z przystanku przy Dworcu PKP w Dębicy.

Organizatorką wydarzenia na facebooku pod nazwą Ostatni przejazd MKS Dębica po gminie Dębica jest Krysia Klabacha. W piątek, czyli dzień przed wydarzeniem, udział w nim deklaruje 159 użytkowników, a aż 500 jest nim zainteresowanych.

Kierownik ds. przewozów w MKS Dębica Janusz Kwiatek, zapytany przez nas, czy w przypadku dużej liczby osób chcących wziąć udział w ostatnim kursie, przewoźnik podstawi dodatkowy autobus, zapewnia, że tak się stanie. Nie tylko jeden, a nawet dwa, by wszyscy deklarujący udział pojechali w kierunku Pustkowa Osiedla.

Czytaj też: Ogro-Trans podał zmodyfikowane rozkłady jazdy

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafix
Rafix 01.03.2020, 19:31
A jak by wam przyszło płacić 6 zł za bilet w jedną stronę to byście płakali
###
### 01.03.2020, 20:16
Dlaczego 6 zł? Ta linia akurat jest dochodowa.
Kapitan
Kapitan 01.03.2020, 09:04
Ciekawe jaka jest emisja spalin w autobusach nowego przewoźnika bo wójt dronami chce sprawdzać czym ludzie palą w piecach a na teren miasta i gminy sprowadza "kopciuchy"
Denis
Denis 01.03.2020, 06:45
Rokosza nie było z mieszkańcami ? Będzie ogro promował ? Tymi będzie jeździł ? Macie coście wybrali
głos ludu
głos ludu 29.02.2020, 21:44
A jednak jest, już 2 i 3 marca bezpłatne przejazdy ogrotrans na terenie gminy , PROMOCJA - dla wszystkich :)
dc
dc 01.03.2020, 11:15
nic tylko korzystać z takiej okazji, wymienić nowego autosana na kopciucha z ogro-trans... nadal lepiej niż monis ale szału niema. A panu Rokoszowi polecam pojeździć za tymi cudami techniki z ogro-trans i "poczuć" klimat dobrej zmiany
Regi
Regi 29.02.2020, 21:31
Takie sa skutki "negocjacji" z wzieta z ksiezyca stawka 5x wieksza od obecnej w wydaniu Szewczyka i Maloziecia. Co mial Rokosz zrobic jak takie "korzystne" warunki dostal?
@
@ 01.03.2020, 16:07
Negocjować.
ŻYDEK
ŻYDEK 29.02.2020, 11:38
Jeszcze miasto Dębica przyjdzie do gminy na kolanach bo w innym wypadku to MKS upadnie . Jeszcze gmina Czarna tak samo powinna zrobić bo dopłata z gmin do MKS przy tym porozumieniu to 'układ zamknięty' i marnotrawstwo pieniędzy podatnika . Wpuścić firmy prywatne i będą jeżdziły bez dopłat . Tylko porozumienie tak zostało spisane że prywatna firma nie ma szans wejścia na ten rynek . BRAWO GMINA DĘBICA !!!!!!!!!!
Frustuck
Frustuck 29.02.2020, 17:15
Marne pojęcie masz w tym temacie. Zgodnie z twoja logika transportem powinny zajmować się tylko prywatni przewoźnicy bo to jest opłacalne i rynek wyreguluje . Są już miejsca w naszym powiecie, ba nawet w gminie Dębica gdzie rynek pokazał jak to działa. Typowo zaściankowe podejscie.
###
### 28.02.2020, 20:42
Może i jest to ostatni kurs - na razie. Ale wójt nie jest wieczny. To se jeszcze wrati.
Jonny Pietruszka
Jonny Pietruszka 29.02.2020, 16:42
I nie takie granice i mury pękały...Gdyby wzorowano się na dębickich animozjach, to Nowy Jork miałby jedną ulicę....
reklama
reklama 28.02.2020, 17:00
już wkrótce jedna z największych kampanii reklamowych gminy Dębica - szczegóły od poniedziałku....?
reklama
reklama 29.02.2020, 15:10
wszyscy pisza o MKS i sie martwią ale proponuje sie zagłębić ale w umowe OGRO-TRANS i gminy Dębica ! na co tak naprawde podpisał umowe wójt Rokosz? panie redaktorze proszę popytać w tej sprawie choć myślę, że Pan doskonale zna odpowiedź
Polko
Polko 29.02.2020, 11:32
Nie przesadzajcie tylko proszę się zagłębić w cały system MKS . Dlaczego mieszkańcy gmin ościennych mają się dokładać do MKS skoro inny przewożnik będzie obsługiwał te przewozy bez dopłat z gminy .
Baba Jaga
Baba Jaga 01.03.2020, 13:57
Cywilizowany świat dopłaca do komunikacji zbiorowej, bo w ostatecznym rozrachunku to się opłaca. Mniejszy ruch ( stań przy ulicy i zobacz w ilu samochodach jedzie ktoś poza kierowcą), więcej miejsc parkingowych, mniej zanieczyszczone powietrze.....
miejsko gminny
miejsko gminny 29.02.2020, 14:16
Z dopłatami, ale zobaczymy jak długo wytrzyma.... do wakacji????
WaWal
WaWal 29.02.2020, 14:10
Jeżeli będzie obsługiwał do ok, ale dopłaty były wprowadzone aby można było realizować kursy które się nie opłacają przewoźnikom. Może się więc okazać że prywatny przewoźnik nie będzie obsługiwał kursów które mu się nie opłaca.
Baba Jaga
Baba Jaga 01.03.2020, 14:01
Dokładnie tak. Dojdzie do tego, że człowiek bez samochodu będzie "uwięziony" w swojej miejscowości. Żeby załatwić prostą sprawę w mieście będzie musiał poświęcić temu pół dnia, bo samo oczekiwanie na autobus zajmie mu kilka godzin.

Pozostałe