Seks dla opornych - Mirosław Kropielnicki w Dębicy! 

  • 09.02.2017, 12:00
  • Admin Admin
Seks dla opornych - Mirosław Kropielnicki w Dębicy!
Międzynarodowy Dzień Teatru jest znakomitą okazją do zaprezentowania wybornej komedii małżeńskiej Michele Riml, w wykonaniu Marii Pakulnis i Mirosława Kropielnickiego. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 27 marca do Domu Kultury i Kina Kosmos na spektakl „Seks dla opornych”, w reżyserii Bożeny Borowskiej.

Mirosław Kropielnicki to urodzony w Dębicy aktor Teatru Polskiego w Poznaniu. To jeden z jego pierwszych, o ile nie pierwszy występ w rodzinnym mieście, po tym, jak wyjechał po ukończeniu I LO wyjechał na studia aktorskie do Wrocławia (patrz nota biograficzna na kolejnej stronie). Na małym ekranie występuje m.in. w serialu Pierwsza miłość, gdzie gra także Maria Pakulnis. Reżyserem spektaklu Seks dla opornych jest Bożena Borowska, prywatnie żona Mirosława Kropielnickiego.
Gwiazdorska obsada gwarantuje, że 27 marca w Kosmosie będzie emocjonująco, burzliwie, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa.
Małżeństwo Alice i Henry z dwudziestoparoletnim stażem wiodący zwyczajne, pracowite, wręcz banalne życie, zapragnęli ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność. Spotykają się więc w ekskluzywnym hotelu z podręcznikiem „Seks dla  opornych”. Czy zawarte w nim mądrości na nowo rozpalą ich życie intymne? Czy terapia przyniesie oczekiwane rezultaty? Spektakl „Seks dla opornych” to komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, nie tylko tych, których spełnienie odbywa się w sypialni. Rozbawi do łez, a jednocześnie spowoduje, że spojrzymy wgłąb siebie.

Seks dla opornych
Autor: Michele Riml
Przekład: Hanna Szczerkowska
Reżyseria: Bożena Borowska
Scenografia: Ewa Strebejko-Hryniewicz
Obsada: Maria Pakulnis, Mirosław Kropielnicki

27 marca 2017 r.
godz. 19:00
DKiK Kosmos
ul. Lisa 3, tel. tel. 14 696 91 40, 14 696 91 43
Bilety: 50 zł, 40 zł – ulg.

Na podstawie informacji Miejskiego Ośrodka Kultury

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe