Ogro-Trans podał zmodyfikowane rozkłady jazdy

  • 29.02.2020, 17:00 (aktualizacja 29.02.2020, 17:51)
  • Janusz Grajcar
Ogro-Trans podał zmodyfikowane rozkłady jazdy
Jak zapewnia na profilu facebookowym firma Ogro-Trans, na wszystkich przystankach, na których od 1 marca zatrzymywać się będą jej autobusy w gminie i mieście Dębica, wiszą już nowe rozkłady jazdy.

Rozkłady są nieco zmodyfikowane w stosunku do tych, które opublikowane były w połowie lutego. Uwagę zwraca przede wszystkim przedłużenie linii z Pustkowa Osiedla i Stobiernej (jeden kurs) pod szpital w Dębicy. Będzie też więcej kursów do Latoszyna Zdroju.

Autobusy prywatnego przewoźnika rozpoczynały kursy będą na Dworcu Autobusowym, a nie na przystanku przy poczcie na ul. Głowackiego w Dębicy, jak to wcześniej było zapowiadane. Tu też będą kończyć kursy. Poza tymi relacji Pustków Osiedle - Szpital i Stobierna - Szpital (jeden kurs) oraz trzema do Braciejowej, które rozpoczynać się będą i kończyć przy Centrum Handlowym Raj. Wszystkie będą jednak zatrzymywać się także na Dworcu Autobusowym.

Dodatkowo przez pierwsze dwa dni robocze (2-3 marca) wszyscy pasażerowie będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów, w celu lepszego zapoznania się z nowym przewoźnikiem.

Bilety miesięczne będzie można kupić na dworcu autobusowym w Dębicy.

Wcześniejsze rozkłady jazdy można sprawdzić TUTAJ

Nowe publikujemy poniżej. W załączeniu także wniosek o wydanie biletu miesięcznego, który po wypełnieniu można zostawić u kierowcy.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Wściekła Baba Jaga
Wściekła Baba Jaga 08.03.2020, 20:17
A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE!
Mieszkańcy nie mieli odczuć zmiany przewoźnika. A tu masz!!! Zastanawiam się, czy mieszkańcy Brzeźnicy, Pustkowa- Osiedla dobrze zapoznali się z nowym rozkładem jazdy? Ważne są te niepozorne odnośniki przy godzinie odjazdu, szczególnie odnośnik"g". Przerażające jest to, że np. w Wigilię ( która nie jest dniem wolnym od pracy) nie można wrócić z pracy w Dębicy do domu. Ostatni autobus w tym dniu odjeżdża z dworca autobusowego o godz. 12:17! Wychodzi na to, że pozostaje nam pokonać kilkanaście kilometrów pieszo, albo zapłacić 60 zł za taksówkę.
DZIĘKUJĘ PANIE WÓJCIE ZA KRZEWIENIE TĘŻYZNY FIZYCZNEJ W MIESZKAŃCACH, W MYŚL ZASADY,ŻE "CO CIĘ NIE ZABIJE, TO CIĘ WZMOCNI".
pomocy
pomocy 03.03.2020, 19:47
że tak wypalę
"gdzie jest NEMO ?"
jedyny autobus gminy Dębica on dałby rade :) NEMOOOOO
Beata
Beata 03.03.2020, 11:15
Jakiś kontakt do tego Orgo??
W Brzeźnicy nie ma rozkładu jazdy!!!
mgd
mgd 02.03.2020, 15:53
Wójt kupił sobie nowe auto , więc musi gdzies pieniędzy szukać.
Turkuć
Turkuć 02.03.2020, 14:52
Dziś jechałam Ogro-transem (Ogrem, Rokoszakiem - takie słyszalam nazwy). Co mi się jeszcze poza nazwą nie podoba:
1) kurs z kierunku Pustkowa: młodzież dojeżdżająca do Jagiełły i Ekonomika musi wysiadać pod Jadwigą. Nie dojadą pod Syrenkę. Teraz to pestka, ale w zimie...
2) panie jadące zrobić zakupy na zieleniaku nie odjadą spod Manhattanu tylko muszą drałować na Głowackiego lub pod Zurit. No i też muszą wysiąść pod Jadwigą albo pod pocztą na Głowackiego.
3) Czyli nie uwzględniono przystanku (syrenka), na którym wysiadało najwięcej osób.
4) Rozkład napisany w sposób absolutnie nieprzyjazny ludziom starszym (konia z rzędem temu co wyłuska z tego odjazdy w soboty i niedziele)
5) brak przycisków informujących kierowcę, że będziemy wysiadać na kolejnym przystanku.Rozumiem, ze zatrzymują się na wszystkich.

Nie wiem jeszcze czy:
1) te autobusy mogą brać pasażerów stojących?
2) czy mają niskie podłogi? czy wsiądzie do nich matka z dzieckiem w wózku? (wsiadałam przodem i nie zwróciłam uwagi)
3) czy latem będzie klimatyzacja?

Widać, że wójt lubi dawne klimaty. Było dobrze, jest gorzej. Ale komuś na pewno jest lepiej. Ciekawe kto na tym skorzystał najbardziej? Na pewno nie mieszkańcy gminy. Swoją drogą, gdzie byli radni? Dlaczego nikt (NIK) tego nie powstrzymał? Dla wójta to pewnie krok do przodu, ale raczej nie idziemy w tym samym kierunku.
Gość 0972
Gość 0972 02.03.2020, 16:44
Są przyciski informujące, że ktoś chce wysiąść, są w rurce do trzymania u góry, jest ich kilka, czy działają nie wiem
Ad
Ad 02.03.2020, 13:23
Jestem w szoku .jak było mozna taką umowe podpisać - tak niekorzystna dla mieszkańców Gminy Debica
konduktorka
konduktorka 02.03.2020, 12:42
Krok do przodu, dwa w tył....
Kronika
Kronika 01.03.2020, 13:57
Wszyscy tu hejtują Rokosza a zapominacie kto wypowiedział umowę. Mariusz Szewczyk burmistrz Dębicy - to jemu dziękujcie.
Demon
Demon 01.03.2020, 16:25
A co.ty sobie myslisz? Ze bedziemy bez konca doplacac wójtowi? Miasto i jego mieszlancy to nie sponsorzy.
Baba Jaga
Baba Jaga 01.03.2020, 16:02
NEGOCJACJE !!!!!!!!! Mówi Ci to coś. Gdy jest dobra wola, to można się dogadać. Ale tu urażone ambicje wzięły górę.
ekonom
ekonom 02.03.2020, 12:44
ekonomia
Kronika
Kronika 01.03.2020, 21:17
Piękne to negocjacje jak Szewczyk idzie na sesje rady z kwotą nowej stawki, a dopiero potem do Rokosza "negocjować".
Ana
Ana 01.03.2020, 07:34
Ale złomy . Jak wojtowi nie wstyd z czymś takim identyfikować gminę
Olimp
Olimp 01.03.2020, 07:22
Radni w przetargu zadecydowali. Dębiczanie będą jeździć autobusami rodem z PRL bo przecież liczy gospodarność. Kolejna wspaniała wizytówka tego miasta i powód do wstydu.
Lołu red
Lołu red 01.03.2020, 07:07
Strasznie chuczy w opinii publicznej że ta umowa z Ogro transem to tak naprawdę jest o reklamę a nie transport. Chciałbym poznać jej treść. Może trzeba się tym zająć szanowno redakcji OL. Bo jak nie wy to kto?
Denis
Denis 01.03.2020, 06:43
Haha macie coście chcieli. Wójt już wiekowy to zmienił na stare autobusy - czyżby pod siebie. No ale czego się można spodziewać .
Edi
Edi 01.03.2020, 06:00
Żenada co gmina robi z mieszkańcami - macie oszczędności . Niech wójt jeździ i wszyscy pracownicy urzędu w ramach oszczędności do pracy tymi komfortowymi starymi autobusami.
###
### 01.03.2020, 16:04
Nie tylko autobusy są stare. Zobacz kto siedzi za ich kierownicą - 60+.
123
123 29.02.2020, 23:15
Nie wiem czy wam wiadomo ale na przystanku autobus może stać tylko na czas wsiadania i wysiadania pasażerów potem powinien odjechać bo jak nie to mandat!!! Więc Pan z OgroTransu niech szuka parkingu dla swoich pojazdów !!!!
ogier
ogier 29.02.2020, 21:46
Już jest promocja , 2 i 3 marzec , wszystkie kursy za DARMOCHE, . Trzeba korzystać z okazji >>>>>>>>>>>>>>>>>
zdziwiony
zdziwiony 29.02.2020, 21:15
Przystanek Nagawczyna Biedronka też zniknął. A tam tyle młodzieży codziennie rano wsiadało
Denic
Denic 01.03.2020, 06:43
Wybrali Rokosza to na piechotę chodzić hahaha
zdziwiony
zdziwiony 29.02.2020, 21:12
Czary, czy trochę mniej tych kursów niż podane 17. lutego
$
$ 29.02.2020, 20:25
Genetyka!
Gosia
Gosia 29.02.2020, 18:16
Tak głupio napisanego rozkładu jazdy nie widziałam od lat ....
Jan
Jan 01.03.2020, 00:02
Rozkład jazdy z kosmosu.dlanwojta komunisty
reklama
reklama 29.02.2020, 17:36
Panie Wójcie następnym razem proszę już przesłać do redakcji zdjęcia autobusów z waszą reklamą zgodnie z umową :)
Szadoł plaj
Szadoł plaj 01.03.2020, 06:19