W piątek zagrają na rzecz ośrodka Radości

  • 01.03.2020, 00:46
  • Tomasz Ratuszniak
W piątek zagrają na rzecz ośrodka Radości Obraz sarab123 z Pixabay
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy wystąpią 6 marca podczas koncertu charytatywnego pod hasłem Muzykoterapia - oddech życia, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz Ośrodka Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego działającego przy Stowarzyszeniu Radość.

Koncert, który poprowadzi Renata Żabicka, rozpocznie się o godz. 17:00. Wstęp będzie bezpłatny, ale podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz ośrodka.
Organizatorami imprezy są: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Młodych Talentów i Samorząd Uczniowski ZPSM w Dębicy.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe