Szykuj szpilki i spódnicę! - wyjątkowy bieg już za trzy tygodnie

  • 09.02.2017, 13:35
  • Admin Admin
Szykuj szpilki i spódnicę! -  wyjątkowy bieg już za trzy tygodnie Agnieszka Majba - Pochwat
Kto był w tamtym roku, ten wie, że tej imprezy nie można opuścić. Gwarantujemy świetną atmosferę, uśmiech i nagrody. Bieg w szpilkach też będzie, tak więc ostrzyć szpile. Tak reklamują na profilu fejsbukowym drugą edycję Biegu w spódnicy organizatorzy imprezy - Klub Biegacza Maratończyk Dębica.

Proszą przy okazji, by już teraz kobiety zarezerwowały sobie termin 4 marca br. Bo właśnie w pierwszą sobotę przyszłego miesiąca wyruszą na trasę biegu. Prowadzić ona będzie alejkami Parku Stomilowskiego przy ul. Lisa.
Zainteresowane panie powinny przyjść tego dnia na zbiórkę przy Stomilance. Początek imprezy zaplanowany został na godz. 12:00.
Bieg prowadzony będzie w tempie rekreacyjnym bez pomiaru czasu. Każda pani może wybrać
dystans odpowiedni dla swoich możliwości. Jedne więc do mety będą miały 1 km, inne 2 km, a jeszcze inne 3 km. Na trasę można wyruszać z kijkami do nordic walking.
Podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się też towarzyszący imprezie Bieg w szpilkach. Tu czas będzie ważny, a najszybsze panie zostaną oczywiście nagrodzone.
Organizator, którym jest Klub Biegacza Maratończyk, przygotował dla startujących wiele nagród. Poszukiwana będzie m.in. najbardziej oryginalna spódnica. Ale w imprezie warto wziąć udział nie tylko dlatego. Liczy się przede wszystkim ruch i miłe towarzystwo.
Informacje o wydarzeniu będą na bieżąco podawane na profilu fejsbukowym: Bieg w spódnicy.
JAG
Wszystkie panie na start
Obserwator Lokalny nr 6/2017

PS. Panowie na starcie też są mile widziani. Ale w spódnicach!
Dla wahających się pań prezentujemy niżej kilka ujęć z ubiegłorocznej edycji imprezy.

 

Admin Admin

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe