Dyrektor wrócił do więzienia w Dębicy

  • 02.03.2020, 08:50
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Dyrektor wrócił do więzienia w Dębicy fot. ZK Dębica
Pułkownik Robert Żółkiewicz został dyrektorem Zakładu Karnego w Dębicy. Jego poprzednik ppłk. Krzysztof Kulczycki został przeniesiony na stanowisko dyrektora więzienia w Rzeszowie.

W Centralnym Zarządzie Służby Więziennej w Warszawie, odbyła się uroczystość powołania dyrektora Zakładu Karnego w Dębicy. Z dniem 1 marca 2020 roku, dyrektor generalny Służby Więziennej powołał na to stanowisko płk. Roberta Żółkiewicza. Wręczenia aktu powołania  dokonał gen. Jacek Kitliński – dyrektor generalny Służby Więziennej w obecności płk. Marka Grabka – dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie.

Robert Żółkiewicz był już dyrektorem ZK w Dębicy - od 1 marca 2017 roku do 10 lutego 2019 roku, kiedy to na stanowisku zastąpił go ppłk Krzysztof Kulczycki.

Dotychczasowy Dyrektor ppłk Krzysztof Kulczycki został powołany na stanowisko Dyrektora Zakładu Karnego w Rzeszowie.

Na zdjęciu dyrektor ZK Dębica płk Robert Żółkiewicz z dyrektorem generalnym SW gen. Jackiem Kitlińskim

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe