Dla Igora zebrali ponad 23 tysiące złotych

  • 02.03.2020, 17:23 (aktualizacja 02.03.2020, 17:39)
  • Janusz Grajcar
Dla Igora zebrali ponad 23 tysiące złotych Rodzice Igora Agnieszka i Adam Ozgowie dziękują wszystkim za okazaną pomoc.
Organizatorzy turnieju charytatywnego Gramy dla Igora podsumowali zbiórkę. Do puszek trafiło 23 400 zł. Ta kwota może się jeszcze nieco zwiększyć, bo jeszcze dziś pocztą dotarła koszulka z autografem Rafała Sonika, która zostanie wystawiona na licytację na profilu fejsbukowym wydarzenia.

Wdzięczności za okazane im serce nie kryją rodzice 6-letniego chłopca chorego na autyzm Agnieszka i Adam Ozgowie.

- Jakbym nie podziękowała, to moje słowa będą zawsze za małe. Ale wiedzcie, że każda złotówka, którą otrzymaliśmy, zostanie przeznaczona na rehabilitację, a dzięki niej Igorek będzie miał lepsze życie w przyszłości - mówi Agnieszka Ozga.

Rodzice dziękują za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy Mirosławowi Miczkowi, Damianowi Miczkowi, Jackowi Kicie oraz wszystkim druhom z OSP Łęki Dolne, klubowi Legion Pilzno z prezesem Marcinem Kudłaczem i trenerem Wojciechem Sztorcem na czele, rodzicom młodych piłkarzy z rocznika 2012, burmistrz Ewie Gołębiowskiej, KGW w Podlesiu Machowskim, KGW w Słotowej i KGW w Łękach Dolnych, drużynom, które zagrały w turniejach piłki nożnej, i sędziom, konferansjerowi Bartłomiejowi Ziai, Małym Strażakom z Łęk Dolnych, Zespołowi Mażoretek Jupiter i jego opiekunce Agnieszce Kuchcińskiej, gościowi specjalnemu Kevinowi Aistonowi oraz wszystkim darczyńcom, ludziom dobrego serca, sponsorom, w szczególności Grzegorzowi Ziai, właścicielowi firmy AMS Truck w Machowej.

Czytaj też: Kevin Aiston przyjechał specjalnie dla Igora Ozgi

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe