Przesyłki z Chin są bezpieczne

  • 04.03.2020, 12:13 (aktualizacja 04.03.2020, 12:42)
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Przesyłki z Chin są bezpieczne fot. Pete Linforth z Pixabay
Z komunikatu Głównego Inspektoratu Sanitarnego wynika, że nie ma ryzyka zakażenia się wirusem poprzez towary zamawiane z Chin.

Główną drogą szerzenia się wirusa, jak informuje inspektorat, jest kontakt człowiek – człowiek. Najprawdopodobniej wirus może być transmitowany poprzez: bezpośredni kontakt fizyczny z zarażoną osobą bądź poprzez bezpośredni kontakt z kroplami oddechowymi, gdy zarażona osoba kicha, kaszle lub wydycha oraz pośredni kontakt poprzez dotknięcie zanieczyszczonych powierzchni, na których wirus może przetrwać przez bardzo krótko.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ulana
Ulana 04.03.2020, 17:30
O wiele lepiej byłoby żeby nic do nas nie przysyłali. I dla gospodarki i dla ekologii. Tony śmieci - kwiatków sztucznych, szmat za grosze, badziewia na baterie /które są bardzo trujące/ Ratujmy nasz kraj !!!!!!!!

Pozostałe