Matuś: kolorowe kluski śląskie i kakaowe pierogi

  • 06.03.2020, 08:21 (aktualizacja 06.03.2020, 08:27)
  • Żródło: Informacja prasowa
Matuś: kolorowe kluski śląskie i kakaowe pierogi
Dębicka firma Mateo - producent wyrobów garmażeryjnych - wprowadziła na rynek serię produktów dedykowanych specjalnie dla dzieci - oficjalna prezentacja nowej linii produktów „Matuś”, miała miejsce podczas rozstrzygnięcia plebiscytu „4 pory roku” w Grand Hotel Chotowa.

Produkty wprowadzone do portfolio firmy Mateo w ramach linii „Matuś” nie zawierają cukru i barwione są naturalnymi sokami i przyprawami - są to m.in.: kolorowe kluski śląskie, pierogi: serowo-truskawkowe, kakaowe z serem, kakaowe serowo-truskawkowe.

Stanisław Cabaj - właściciel firmy - od dawna myślał o produktach, których odbiorcami są dzieci: „Od jakiegoś czasu, chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rynku i stworzyć produkty, które nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim smakiem zostaną zaakceptowane przez naszych milusińskich. Po wielu miesiącach badań i testów stworzyliśmy taką linie produktów, które w najwyższym stopniu spełniają te warunki”.

Podczas inauguracji Martyna Reguła - kierownik ds. jakości - podkreślała walory nowego produktu oraz tego kim jest dla pracowników i odbiorców końcowych „Matuś” - „Chciałabym przedstawić naszego nowego członka załogi, który ma zaszczyt być bohaterem marki Mateo. Przed Państwem Matuś, który jest wybitnym smakoszem - jego ulubionymi daniami są produkty firmy Mateo - jest bardzo zapracowany i dlatego ceni sobie, że z naszych produktów przygotuje  szybkie i smaczne dania. Matuś został zatrudniony na pełnym etacie, by przez całą dobę będzie promować i wspierać nasze produkty. Już w niedługim czasie Matuś pojawi się w różnych formach np. maskotek, może breloczków, a nawet spotkacie go na różnych imprezach, gdzie będzie można zrobić z nim sobie zdjęcie lub przybić piątkę. Mam nadzieję, że przyjmiecie go życzliwe w naszym gronie.”

Produkty w ramach linii „Matuś” od miesiąca lutego 2020 roku, można już nabywać w sklepach spożywczych współpracujących z firmą Mateo - wkrótce pojawią się nowe produkty i kolejne smaki. To kolejna innowacja w firmie Mateo, po tym gdy jako pierwsza w Polsce, wprowadziła do produkcji na skalę przemysłową, produkty bezglutenowe o smaku: ruskie, ziemniaczano-szpinakowe, z kapustą.

Informacja i zdjęcie: Mateo

Źródło: Informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe