Parkują, jak popadnie. Pod oknami Straży Miejskiej

  • 09.03.2020, 11:53
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Parkują, jak popadnie. Pod oknami Straży Miejskiej
Problem z przejazdem drogą przed Ratuszem mieli dzisiaj kierowcy. A piesi musieli lawirować po chodniku.

Dziś przy Urzędzie Miejskim samochody zaparkowane były wszędzie, gdzie tylko się dało. Miejsca parkingowe zajęte co do jednego, więc kierowcy radzili sobie po swojemu. Ale kiedy naprzeciwko drzwi ustawiła się biała furgonetka, nie sposób było tamtędy przejechać większym samochodem. Problem był także z przejściem chodnikiem.

- Z wózkiem i z dzieckiem nie da się przejść. Starsza osoba musi się przeciskać pomiędzy samochodami - mówił Czytelnik, który zadzwonił do naszej redakcji.

I rzeczywiście tak było. A wszystko to tuż pod oknami Straży Miejskiej...

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
SB
SB 11.03.2020, 21:16
Akurat w tamatym miejscu droga ma status wewnętrznej a nie publicznej i bez stosownego oznakowania nie ma podstaw do inerwencji.
Ulana
Ulana 10.03.2020, 13:34
Starsza osoba musi się przeciskać. A młodsza to nie ????
Proch
Proch 10.03.2020, 11:03
Straż Miejska jest bezradna bo każdy ma jakiegoś znajomego w urzędzie i go wysyła z kartką żeby załatwił pouczenie... Założę się że 90% wezwań za parkowanie tak się kończy więc nie dziwcie się że im się nie chce robić..
Piotr
Piotr 10.03.2020, 08:58
O temacie parkowania w Dębicy już wielokrotnie mieszańcy pisali w komentarzach na debica24.eu. Policja udaje, że nie widzi problemu, a w efekcie ludzie czują się bezkarni. Może OL powinien porozmawiać w komendantem KPP w Dębicy dlatego policjanci przejeżdżając obok źle zaparkowanych samochodów nie podejmują żadnych interwencji? Można wypisać mandat albo odholować pojazd, ale jak jak się okazuje można nie robić nic, co jest najczęstszą praktyką naszych dzielnych dębickich policjantów (niestety)...
###
### 09.03.2020, 17:57
Pod latarnią najciemniej.
kiero
kiero 09.03.2020, 14:01
kultura parkowania w Dębicy jest na poziomie kanalizacji... zajmowanie całej szerokości chodnika, parkowanie na zakazach, zastawianie wyjazdów i skrzyżowań, rozjeżdżanie trawników. Straż miejska jeździ i się przygląda

Pozostałe