Marcin Blezień dwukrotnie złoty w Mińsku Mazowieckim

• 10.03.2020, 08:42 (aktualizacja 10.03.2020, 08:51)
  • Janusz Grajcar
Podczas Grand Prix Polski w Brasilian Jiu Jitsu w Mińsku Mazowieckim medale zdobywali nie tylko zawodnicy klubu Kaito Dębica. Trzy krążki, w tym dwa złote, dołożyli reprezentanci klubu BJJ Gryf Dębica.

Marcin Blezień na najwyższym podium stawał dwukrotnie. Złote medale wywalczył w kategorii brązowe/czarne pasy do 82,3 kg w grupach wiekowych senior i masters1. Trener i zawodnik Gryfa stoczył w sumie pięć walk i wszystkie wygrał.

Bardzo dobrze spisał się również jego kolega Klaudiusz Kowalski, który dołożył srebro w kategoria białe pasy w rywalizacji seniorów w wadze 82,3 kg. W finale uległ rywalowi nieznacznie na punkty.