Autobusy MKS-u są regularnie dezynfekowane

  • 10.03.2020, 13:45 (aktualizacja 10.03.2020, 13:56)
  • Janusz Grajcar
Autobusy MKS-u są regularnie dezynfekowane
Miejska Komunikacja Samochodowa w Dębicy zapewnia, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pasażerów w związku z ewentualnym zagrożeniem koronawirusem regularnie przeprowadza dezynfekcje wnętrza autobusów zjeżdżających na zajezdnię.

Wykorzystywane są w tym celu środki dezynfekujące i antybakteryjne oraz gorąca para. Po takiej operacji autobusy są wietrzone zgodnie z przyjętą w spółce procedurą od 4 do 5 godzin. W ciągu tygodnia każdy pojazd dezynfekowany jest przynajmniej raz.

Kierowcy autobusów, którzy przyjmują pieniądze od pasażerów, mogą korzystać z żelów antybakteryjnych. Mają zalecanie częstego odkażania rąk.

Przyjętym w spółce standardem jest codzienne mycie i sprzątanie autobusów po zakończeniu jazdy oraz przemywanie elementów pojazdu takich jak poręcze i uchwyty środkami dezynfekującymi.

Przeczytaj też: Wybierasz się w podróż z PKP. Sprawdź rozkład po korekcie

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
haha
haha 11.03.2020, 04:49
Po czym dezynfekuja jak od dwoch tygodni wożą powietrze?

Pozostałe