Ogro-Trans ogranicza kursy autobusowe - AKTUALIZACJA

  • 12.03.2020, 15:37 (aktualizacja 13.03.2020, 11:18)
  • Janusz Grajcar
Ogro-Trans ogranicza kursy autobusowe - AKTUALIZACJA
Nowy przewoźnik, który odpowiada za świadczenie usług pasażerskich w gminie Dębica, zmienia na okres od 13 do 25 marca rozkład jazdy.

W opublikowanym na profilu fejsbukowym firmy Ogro-Trans komunikacie, czytamy, że ograniczenia liczby kursów spowodowane są pandemią koronawirusa.

W dniach 13-25 marca obsługiwane będą kursy:
- Dębica – Pustków Budy: 5:10, 6:15, 11:10, 14:20, 15:15, 18:30;
- Pustków Budy – Dębica: 4:50, 5:50, 6:55, 11:50, 15:05, 16:00, 19:12;
- Dębica – Pustków LERG: 7:10, 9:15, 13:15, 16:00, 21:10;
- Pustków LERG – Dębica: 8:00, 9:55, 11:00, 14:14, 16:38, 22:20;
- Dębica – Braciejowa: 5:20, 6:23, 7:20, 9:15, 13:18, 14:15, 15:15;
- Braciejowa – Dębica: 5:50, 6:58, 7:50, 9:48, 13:50, 15:05;
- Dębica – Stobierna: 6:18, 10:15, 13:19, 14:25, 15:35;
- Stobierna – Dębica: 4:52, 5:55, 6:50, 10:50, 13:50, 15:00;
- Dębica – Laskowa: 6:20, 15:20;
- Laskowa – Dębica: 6:55
- Dębica – Nagawczyna: 14:25, 15:35;
- Nagawczyna – Dębica: 6:05, 7:00;
- Dębica – Pustków Wieś: 6:10, 8:00, 14:22, 16:00;
- Pustków Wieś – Dębica: 4:50, 5:57, 6:52, 8:55, 15:10, 16:45.

AKTUALIZACJA! Przewoźnik wydał kolejny komunikat: Informujemy, że w związku z pandemią koronawirusa w weekendy nie będą wykonywane kursy do Stobiernej i Braciejowej. Kursy do Pustkowa będą wykonywane jak dotychczas.

Czytaj też: Ogro-Trans podał zmodyfikowane rozkłady jazdy

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edi
Edi 19.03.2020, 07:11
Złamał prawo o ruchu drogowym . Jedzie lewa strona
santa calaus
santa calaus 15.03.2020, 13:37
Ten kierowca to z UK przyjechał, że jedzie lewą stroną drogi?
Halina
Halina 14.03.2020, 17:05
Bilet miesięczny dla dzieci do szkoły był tańszy o 20 zł od MKS, kursy o j podobnej godzinie. Myślę, że ograniczenia kursów są związane z tym, że dzieciaki nie chodzą do szkoły. Dla wszystkich pozostałych mam "genialną" radę, zróbcie sobie prawo jazdy i kupcie byle jakie auto. Ja mam (na gaz) i przejazd spod domu do Dębicy i z powrotem wychodził mnie wcześniej TANIEJ niż autobus MKS, teraz przy Orgo Transie w podobnej cenie (tylko nie muszę dostosowywać się do rozkładu jazdy). Sorry, taka prawda.
Tutti camaro rettanto fuszima
Tutti camaro rettanto fuszima 14.03.2020, 22:41
Oczywiście tak, tylko ja w tym miejscu wzywam władzę miasta do rozszerzenia strefy płatnego parkowania maksymalnie ile się to da, podwyżki cen za to parkowanie i wprowadzenie rozwiązania żeby się to nie tyczyło mieszkańców. I wtedy Halina możesz mieć auto nawet na klej
Starycszyderca
Starycszyderca 14.03.2020, 22:06
Pani Halino, rozumiem że to polecenie służbowe
Baba Jaga
Baba Jaga 14.03.2020, 20:13
Chyba kobieto nie rozumiesz po co jest komunikacja zbiorowa. Wyobraź sobie, że każdy jedzie samochodem. Pytanie: gdzie będziesz parkować, o ile wydłuży się przejazd ( już teraz są korki), co z ludźmi starszymi, którzy znają swoje ograniczenia i nie wsiądą za kierownicę dla dobra swojego i innych użytkowników dróg. Pomyśl też o tym, że niektórzy myślą o środowisku. Ale co ja Ci tu będę pisać - przecież Ty wiesz lepiej.
Harry Angel
Harry Angel 14.03.2020, 07:54
Mamy to co sami wybraliśmy, taka prawda.
Fazino Korutto
Fazino Korutto 13.03.2020, 21:58
A na FB Premiera Morawieckiego jest napisane, że transport autobusowy jest bez zmian. Ktoś się tu mija z prawdą?
Kortez
Kortez 13.03.2020, 13:24
Dziękujemy Ci WÓJCIE że zlikwidowałeś komunikację zbiorową !
Wzorem sprawdzonych metod zeteselu i peeselu zapiszesz się na liście wstydu rzeczy zlikwidowanych przez tęczową koniczynkę !!!
Totalna łopozycja, totalna głupota !!!
hary
hary 13.03.2020, 11:34
a przepraszam jakie jest logiczne uzasadnienie, że do Pustkowa tak, a do stobiernej i braciejowej nie?
dc
dc 13.03.2020, 18:06
im wyżej tym większe zagrożenie koronawirusem, całe szczęście że Dębica leży w dolinie to nic nam nie grozi :) Ale trzeba przyznać że wójt o nas dba, co tydzień kontynuacja cyrku z Ogro-Trans
Heheszek
Heheszek 13.03.2020, 08:26
Cieszcie się rozkładem jazdy, tak szybko się zmienia ?.
wystrychnięty
wystrychnięty 13.03.2020, 08:09
świetnie, naprawdę świetnie. brawa i podziękowania dla ludzi roku i reszty ferajny. cel chyba tego jest taki żeby zlikwidować całkowicie autobusy w gminie bo i po co mają być. ludzie mogą chodzić na piechotę a potem wymoczyć nogi w basenie uzdrowiskowym, a nie nie wymoczą bo tam też nie dojadą od dziś.
ratatuj
ratatuj 13.03.2020, 07:27
haha, ulgi i ceny zostaną utrzymane, ilość kursów zostanie bez zmian. wszystko będzie jak dotychczas bo taką mamy umowę. Sprawdzony przewoźnik. Podpisywanie umowy w blasku fleszy i robienie z tego medialnego szoł. Na sesji zastępca pana wójta pan mikrut mówił coś o jakiś autobusach niskopodłogowych które są jak Yeti - wszyscy o nich słyszeli nikt nie widział. Oczywiście wszyscy są bez winy! Powszechny bałagan
Zniesmaczony i rozczarowany
Zniesmaczony i rozczarowany 12.03.2020, 22:20
A nic się miało nie zmienić, takie były zapewnienia. Szkoda gadać.
Wkurzona do granic Baba Jaga
Wkurzona do granic Baba Jaga 12.03.2020, 21:35
Niech Was piekło pochłonie. To jest nieliczenie się z pasażerami, którzy mają wykupione bilety miesięczne. Teraz muszą organizować sobie transport na własną rękę albo płacić za taksówki. Bez jakiegokolwiek uprzedzenia zmiana rozkładu jazdy!!!! ZWRÓĆCIE NAM MKS-Y I TO JAK NAJSZYBCIEJ !!!!!!!!!!!
Pasażer
Pasażer 12.03.2020, 21:27
Zapiszcie sobie ten rozkład bo on już będzie obowiązywał. Takie plotki dało się już słyszeć po pierwszym tygodniu jazdy Ogro-Trans, komunikacja do 15 bez weekendow.
Ulaaa
Ulaaa 12.03.2020, 19:19
Czy rozkład jazdy można sobie zmienić tak z dnia na dzień bez żadnej procedury urzędowej. Trzeba ta sprawą się zainteresować.
seba
seba 12.03.2020, 18:52
i w ten cza powinien wjechac MKS ze swoimi autobusami bo sa codziennie dezynfekowane i nie ma sie czego obawiac
Mariola
Mariola 12.03.2020, 18:29
Wszystko dobrze, zastanawiają mnie tylko gdzie mogę zwrócić bilet miesięczny moich dzieci. I nie przyjmuje argumentu, że nie ma zajęć. Przewoźnik zmienił jednostronnie warunki umowy i w takim przypadku mam prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu części ceny biletu. Zastanawia mnie też czy rozkład jazdy można sobie tak zmienić z dni na dzień odcinając ludzi od przewozów autobusem.
gość
gość 12.03.2020, 16:34
Żałosne ! A co z ludzmi pracującymi do 17 ?! 1,5h czekania na autobus do Pustkowa !
Mariano italiano
Mariano italiano 12.03.2020, 21:26
To nie wina wójta.
####
#### 12.03.2020, 22:42
Wójt jest organizatorem transportu zbiorowego. Czyli jego wina. Powinien mieć nad tym nadzór, dla dobra mieszkańców.
Siostra Baby Jagi
Siostra Baby Jagi 12.03.2020, 22:36
Tak...................
Jak zawsze wina PISu.
To on podpisał umowę (: <)
Baba Jaga
Baba Jaga 12.03.2020, 22:20
A czyja? Jeśli wybiera się taką firmę, a nie prowadzi skutecznych negocjacji z MKS-em, to właśnie wina wójta. Transport zbiorowy nie ma być opłacalny, ma służyć mieszkańcom. Ale niestety w naszej gminie liczą się tylko oszczędności. Szkoda, że pan wójt tak samo nie oszczędzał kupując sobie nowy samochód służbowy. Ogro- trans zapewniał, jak wygodne będą nowe autobusy, jak ilość kursów zostanie utrzymana.... A rzeczywistość! W godzinach szczytu - mały bus - konserwa, w której pasażerowie upchnięci jak śledzie. Ilość kursów też nie taka, jak obiecana. Bilety miesięczne w kosmicznej cenie ( w sumie do dziś nie wiem ile mają kosztować, bo oprócz informacji o zawyżeniu ceny nikt nie podał tej prawdziwej). Brak ulg dla ludzi starszych. I dzisiejsza zmiana rozkładu jazdy bez liczenia się z pasażerami i bez uprzedzenia. Chyba mamy iść do Dębicy i wracać do domu na piechotę - z biletem miesięcznym w zębach. I można by tak długo. PANIE WÓJCIE, NIECH SIĘ PAN WRESZCIE OBUDZI. I NIECH PANA RUSZY SUMIENIE, BO TO CO PAN ZROBIŁ MIESZKAŃCOM GMINY WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA !!!!!!!!!
Alladyn
Alladyn 13.03.2020, 19:03
A gdzie jest podany do publicznej wiadomości cennik za przejazdy?

Pozostałe