Setne urodziny Marii Rachwał - zdjęcia

  • 12.03.2020, 20:21 (aktualizacja 12.03.2020, 20:34)
  • Grzegorz Król
Setne urodziny Marii Rachwał - zdjęcia Fot. Paweł Batycki.
W niedzielę 8 marca mieszkanka Głobikówki Maria Rachwał świętowała podwójnie. W ten dzień, tyle że w 1920 roku na świat.

Maria Rachwał urodziła się w Chicago. W Głobikówce, gdzie mieszka obecnie odprawiona została msza w intencji jubilatki. Tam życzenia składali jej w imieniu mieszkańców gminy burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski wraz z zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Barbarą Ziębą, a także sołtys Jerzy Kmiecik. Obecny był również kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dębicy Władysław Bielawa, który wręczył pani Marii kwiaty z informacją o zwiększonym świadczeniu emerytalnym.

Czytaj także: Znajdź samolocik i dodaj post

Grzegorz Król

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe