Ratusz zamknięty, starostwo nie

  • 13.03.2020, 10:49 (aktualizacja 13.03.2020, 11:04)
  • Grzegorz Król
Ratusz zamknięty, starostwo nie
- Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno Mieszkańców, jak i pracowników Urzędu Miejskiego w Dębicy, pragniemy poinformować, że od dnia 16 marca (poniedziałek) ratusz będzie zamknięty dla osób z zewnątrz w celu zminimalizowania potencjalnych źródeł zakażenia koronawirusem - brzmi wstęp do zarządzenia burmistrza Mariusza Szewczyka.

W przypadku zapytań oraz pilnych spraw urzędnicy zapraszają do kontaktu telefonicznego z wydziałami i biurami UM, do których kontakt można znaleźć TUTAJ -  lub spółkami miejskimi i jednostkami organizacyjnymi - TUTAJ
- Wszelkie wpłaty prosimy dokonywać tylko i wyłącznie drogą elektroniczną - apelują władze miasta.

Jednocześnie przepraszają za utrudnienia oraz apeluje o odpowiedzialne zachowanie w obecnej sytuacji, stosowanie się do zaleceń lekarzy i epidemiologów.

- Pamiętajmy o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikaniu dotykania oczu, nosa i ust oraz o zachowaniu bezpiecznej odległość (1–1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę. Jeżeli to możliwe, należy pozostać w domu! - dodaje burmistrz.

Z kolei starosta Piotr Chęciek mówi, że nie ma w planach zamykać budynku starostwa powiatowego, przynajmniej do czasu, kiedy władze centralne nie wydadzą takiego polecenia. Choć prosi mieszkańców, by nie przychodzili do starostwa, jeśli nie mają pilnej potrzeby.

Czytaj także: Oddział objęty kwarantanną, wyniki będą dzisiaj

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 13.03.2020, 23:37
Czy posiedzenie Rady miasta będzie w ratuszu czy w powiecie bo tam jest jeszcze czynne przyjdziemy jest nas 43 osoby

Pozostałe