Transmisje mszy św. na żywo z naszych kościołów - AKTUALIZACJA

  • 14.03.2020, 19:42 (aktualizacja 25.03.2020, 15:11)
  • Janusz Grajcar
Transmisje mszy św. na żywo z naszych kościołów - AKTUALIZACJA
Udział w mszy św. w niedziele i dni powszednie można wziąć korzystając nie tylko z transmisji w ogólnopolskich mediach. Nabożeństwa transmitowane będą za pośrednictwem internetu także z kościołów w parafiach powiatu dębickiego.

PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W DĘBICY
- W związku z zagrożeniem epidemicznym wszyscy wierni są zwolnieni z obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Apelujemy o pozostanie w domach - czytamy na stronie internetowej parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy.

Msze święte w parafii Bożego Miłosierdzia są transmitowane w Internecie i będą sprawowane według normalnego porządku. W niedzielę o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 13:00, 15:00 i 18:00. W dni powszednie: 6:00, 6:30, 7:00, 18:00. Poza Mszą św. nie będzie żadnych wspólnie celebrowanych nabożeństw.

Biskup ogranicza możliwość uczestnictwa w mszach świętych (niedzielnych, obrzędowych, w dni powszednie) do osób zamawiających intencje mszalne. Do udziału w mszy św. odprawianej w kościele zapraszane są szczególnie osoby, które zamówiły mszę św. w tym dniu oraz ich rodziny. Maksymalnie 50 osób w kościele.

Parafia MB w Dębicy dysponuje dwoma kościołami, dlatego w każdej mszy może uczestniczyć maksymalnie 100 osób. 50 w górnym i 50 w dolnym kościele, gdzie będzie transmisja. Do górnego kościoła będzie otwarte jedno wejście po lewej stronie, obok pochylni.

Osoby oglądające transmisję Mszy św. w niedzielę za pośrednictwem mediów, będą mogły przyjąć Komunię św. o godzinie: 17:00, 19:00 i 20:00

Kapłani z parafii MB w Dębicy będą każdego dnia o godz. 20:30 odmawiać różaniec o ustanie epidemii w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Zachęcają, aby w łączności z nimi modlić się w tych intencjach. Różaniec, podobnie jak msze z górnego kościoła, będą transmitowany w Internecie. Wystarczy kliknąć w poniższy link.
https://www.youtube.com/channel/UCH0OLkB9UoU4o6jsV_jUpEQ
 

PARAFIA ŚW. JADWIGI W DĘBICY
W przekazie na żywo z kościoła św. Jadwigi w Dębicy można uczestniczyć w dni powszednie o godz. 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00. W niedziele zaś o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 14:00, 17:00 i 19:00. Różaniec w intencji o ustanie epidemii codziennie o godz. 20:30.
https://www.youtube.com

PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W DĘBICY-LATOSZYNIE
Transmisja Mszy św. z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie codziennie o godz. 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 14:30 i 18:00. O godz. 20:30 modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem o ustanie epidemii, w intencji osób chorych oraz tych którzy się nimi opiekują jak również służb medycznych i sanitarnych.
http://kamery.tarnow.net.pl/item/242245


PARAFIA ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO W NAGOSZYNIE
W kościele św. Antoniego Padewskiego w Nagoszynie msze św. odprawiane są w niedzielę o godz. 7:00, 9:30, 11:00 i 17:00. W dni powszednie o 6:30 i 17:00. Można je oglądać klikając w poniższy link:
http://www.nagoszyn.diecezja.tarnow.pl/transmisja


PARAFIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W STRASZĘCINIE
Transmisję z niedzielnych mszy św. zobaczyć będzie można o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 12:30 i 16:00 z kościoła Wszystkich Świętych w Straszęcinie.
https://www.youtube.com/


PARAFIA MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W CZARNEJ
Msze św. o godz. 9:15 i 16:00 (z Gorzkimi Żalami) w niedzielę na profilu na Facebooku transmitować będzie parafia MB Nieustającej Pomocy w Czarnej. W piątek o godz. 17:00 będzie można wziąć udział w Drodze Krzyżowej.
Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Nieustającej pomocy w Czarnej - transmisja


PARAFIA MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ W LIPINACH
O godz. 10:00 transmitowana będzie msza św. z kościoła klasztornego OO. Karmelitów w Lipinach
https://mixlr.com/transmisjamszy/


PARAFIA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW. W BRZOSTKU
Msza św. w niedzielę o godz. 11:30 z kościoła Podwyższenia Krzyża Św. w Brzostku będzie transmitowana przez TVBrzostek.
https://www.facebook.com/TVBrzostek/


PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W GRUDNEJ GÓRNEJ
Transmisji mszy św. można się również spodziewać na profilu fejsbukowym parafii Miłosierdzia Bożego w Grudnej Górnej.
https://www.facebook.com/Parafia-Miłosierdzia-Bożego-w-Grudnej-Górnej/


PARAFIA WNIEBOWZIĘCIA NMP W PRZECZYCY
W niedzielę o godz. 9:00 transmitowana będzie msza św. z Sanktuarium Matki Bożej Przeczyckiej.
Sanktuarium Matki Boskiej Wniebowziętej w Przeczycy


PARAFIA ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA W PUSTKOWIE
Na profilu fejsbukowym parafii św. Józefa Rzemieślnika w Pustkowie można wysłuchać kazania głoszonego przez ks. Damiana Warzechę.
https://www.facebook.com/Parafia-św-Józefa-Rzemieślnika-w-Pustkowie-376520009219814/

Czytaj też: Procesje rezurekcyjne w tym roku we wrześniu?

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KATOLIK
KATOLIK 15.03.2020, 23:17
CODZIENNA TRANSMISJA RÓŻAŃCA o 20:30 z kościoła Bożego Miłosierdzia w Dębicy

Pozostałe