W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 16.03.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Dwunasty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

 

 

Kup wydanie cyfrowe!!!

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pacjent
Pacjent 17.03.2020, 17:58
Szedłem dzisiaj do Poradni Szpitalnych głównymi drzwiami od ul. Krakowskiej. Zaraz po wejściu "zaatakowało" mnie dwóch ubranych na czerwono osobników. Bez żadnych zabezpieczeń tj. masek, gość z brodą zbliżył się do mnie na około 50 cm.Wymagał odpowiedzi gdzie idę i po co. A gdzie tajemnica lekarska ? Panie Dyrektorze ! Czy tak sobie Pan wyobraża walkę z koronowirusem w Dębickim Szpitalu ?
Dyrektor
Dyrektor 17.03.2020, 13:29
Jako emerytowany pracownik sektora transportu osób z niedowierzaniem przeczytałem wypowiedź że zmiana rozkładu jazdy odbyła się na zasadzie czasowego zawieszenia lub ograniczenia wykonywania transportu drogowego. Jeżeli mnie nie myli moja pamięć to art. 14a Ustawy o transporcie drogowym odnosi się do zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej w dziedzinie transportu a nie do zmian godzin rozkładu jazdy i kursów do czego wymagane jest dokonanie koordynacji rozkładu jazdy i zmiana zezwolenia na linię autobusową i tyczą się tego inne przepisy tej ustawy. .

Pozostałe