Pościg zakończony znieważeniem i naruszeniem nietykalności

  • 18.03.2020, 10:18 (aktualizacja 18.03.2020, 11:09)
  • Grzegorz Król
Pościg zakończony znieważeniem i naruszeniem nietykalności
Poważne problemy może mieć 32-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, który wczoraj wieczorem został zatrzymany w Gorzejowej.

Wszystko zaczęło się od tego, że policjanci zauważyli znajdujący się w rowie pojazd. W środku nikogo nie było. Mundurowi zauważyli oddalającego się mężczyznę.

- Został zatrzymany w pościgu pieszym - informuje nadkom. Robert Kras, specjalista Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Policjanci przebadali go na zawartość alkoholu. Wydmuchał 2,35 promila. Wszystko wskazuje na to, że to on prowadził samochód, ale czy tak faktycznie było, będzie wiadomo po przeprowadzonym postępowaniu i przesłuchaniu mężczyzny. A to odbędzie się dopiero wtedy, kiedy wytrzeźwieje.

Nawet jeśli ostatecznie okaże się, że to nie on siedział za kierownicą pojazdu, to i tak nie uniknie konsekwencji.

- Dopuścił się znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy - mówi nadkom. Kras.

Czytaj także: Policja szuka świadków

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Samozwańczy obrońca
Samozwańczy obrońca 18.03.2020, 11:23
Zawsze może się tłumaczyć, że alkoholem się odkażał. A naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy wytłumaczy tym, że chciał się bronić przed zagrożeniem zarażeniem się koronawirusem, a policjanci chcieli go dotykać więc nie miał wyjścia.
Pkr
Pkr 21.03.2020, 09:46
Jak wytłumaczysz znieważenie w takim razie geniuszu?

Pozostałe