Kolejny PSZOK będzie zamknięty

  • 19.03.2020, 14:43 (aktualizacja 20.03.2020, 09:05)
  • Janusz Grajcar
Kolejny PSZOK będzie zamknięty
Urząd Gminy w Czarnej informuje, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Co V-2, wywołującego chorobę COVID-19, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Czarnej jest nieczynny do odwołania. Za jego obsługę odpowiada spółka Ślusarstwo Radzik.

To drugi punkt, o którego zamknięciu informujemy. Rano taką samą informację podaliśmy mieszkańcom gminy Żyraków, od których śmieci odbiera firma Dezako. Oni nie mogą odwozić odpadków do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tuszymie już od środy 18 marca.

Komunikat w tej sprawie do Urzędu Gminy w Żyrakowie przesłał prezes Dezako Ryszard Tęcza. Oto jego treść: W związku z rozporządzeniem ministra zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, które przewiduje, że od 14 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej ogłoszony został stan zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami koronawirusem SARS-CoV-2 celem zminimalizowania rozprzestrzeniania się zakażeń z dniem 18.03.2020 r. aż do odwołania Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tuszymie 140D (PSZOK) zostaje zamknięty dla mieszkańców.

Czytaj też: Stan wodomierza tylko telefonicznie lub mailem

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...
... 20.03.2020, 06:32
A co ma PSZOK do koronawirusa ??? To jest właśnie sianie paniki i zaniepokojenia wśród społeczeństwa !
Ps. A co mają powiedzieć sprzedawcy w sklepach...

Pozostałe